Īsi un konkrēti par auto kredītu 1

Piektdiena, 18 maijā 2018, 10:00 Versija drukāšanai

Īsi un konkrēti par auto kredītu
Iedomājieties - jūs tikko ieraudzījāt savu sapņu pirkumu, bet jūsu budžets ir nedaudz par mazu, lai to atļautos. Dažreiz dzīve mēdz būt sarežģīta, jo īpaši, kad mūsu vēlmes apstājas pie tāda aspekta kā naudas trūkums. Bet neuztraucieties, ir pieejami risinājumi, kas var palīdzēt īstenot jūsu sapni. Šoreiz parunāsim par auto iegādi, kas ir kvēls sapnis ļoti daudziem. Vai jūs jebkad esat apsvēris slēgt līgumu par auto kredītu? Visi kredīti Latvijā nedarbojas pēc viena principa, tādēļ apskatīsim, kādas ir auto kredīta īpatnības.


Kas ir auto kredīts?

 

Auto kredīts, salīdzinot ar citiem kredīta veidiem, ir sava veida kredīts, kas ir īpaši izveidots, lai palīdzētu jums finansiālā ziņā, bet kā atmaksas nodrošinājumu jūs piesakiet savu auto. Automašīna tiks ieķīlāta kredītiestādei, kas nozīmē, ka, ja jūs nevarat atmaksāt naudu, automašīna tiks piešķirta kredīta aizdevējam. Šis kredīts piešķir naudas summu līdz pat 90% apmērā no transportlīdzekļa vērtības, un tādējādi ienākošā summa būs daudz lielāka nekā summa, ko saņemsiet, izmantojot SMS vai tiešsaistes kredītus. Cita šī aizdevuma priekšrocība ir tā, ka tas neprasa fiziski doties uz banku un iziet cauri ilgam dokumentu kārtošanas vai gaidīšanas laikam, lai saņemtu atbildi.

 

Jūs varat slēgt šāda veida kredītus, tiklīdz esat 18 gadu vecs un, ja jums ir reģistrēta automašīna ar jūsu vārdu. Tas ir tāpēc, ka iestādes, kas jums aizdod naudu, nevērtē jūsu vecumu vai kredītvēsturi, bet gan automobili, jo tas ir veids, kā garantēt, ka tās saņems naudu atpakaļ, ja nevarēsiet samaksāt.

 

Kāpēc jums vajadzētu izmantot auto aizdevumu?

 

Auto aizdevums ir īpaši noderīgs šādu iemeslu dēļ:

 

 • Zemāka procentu likme - tā kā jūs apņematies ieķīlāt savu automašīnu saņemot aizdevumu, risks priekš kredītiestādēm ir mazāks, un tādējādi tās var nodrošināt jums labākas likmes.
 • Saņemiet aizdevumu, pat ja jums ir slikta kredītvēsture! Ja automašīna ir ieķīlāta, aizdevuma iestādes neaplūko jūsu kredītvēsturi, tādējādi jūs varat viegli paļauties uz šāda veida kredītiem pat tad, ja jums ir neapmaksāti aizdevumi vai esat piedzīvojis finansiālas grūtības, atmaksājot iepriekšējo kredītu.
 • Jūs varat vadīt savu ieķīlāto automašīnu, katru mēnesi atmaksājot daļu no aizdevuma vērtības.
 • Jūs varat aizņemties līdz 90% no automašīnas vērtības!
 • Jūs varat pieteikties uz piecu gadu atmaksas periodu un šim periodam ir jāsniedz vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai varētu segt aizdevumu.

 

Kādas ir prasības, lai saņemtu auto kredītu?

 

 • Jābūt Latvijas pilsonībai
 • Vismaz 18 gadu vecumam
 • Ieķīlāšanai paredzēta automašīna, kas reģistrēta uz jūsu vārda
 • Automašīnai jābūt ne vecākai par 20 gadiem
 • Automašīnai ir jāveic tehniskā apskate
 • Automašīnai nevajadzētu būt neapmaksātai līzingā

 

Iespējams, var rasties arī citi īpaši nosacījumi, kas ir saskaņā ar kredītiestādi, no kuras jūs vēlaties aizņemties naudu.

 

Kā uz to pieteikties?

 

Tas ir vienkārši. Visupirms atveriet interneta vietni Kredits247.lv, tad auto kredīta sniedzēju sarakstu, bet tad apmeklējiet to mājas lapas.

 

Pēc tam izvēlieties naudas summu, kurai vēlaties pieteikties. Pēc pieteikuma saņemšanas kredītiestāde sniegs jums atbildi laika periodā no 30 minūtēm līdz vienai stundai. Ja tā ir pozitīva, jums būs jāslēdz līgums, izmantojot e-parakstu, vai jādodas uz kādu no kredītiestāžu filiālēm, lai to parakstītu personīgi. Pēc tam iestāde nosūtīs jums ieķīlāšanas dokumentus, kas jums būs jānosūta atpakaļ, iekasējot maksu par automašīnas ieķīlāšanu. Pēc dokumentu saņemšanas, tiks ieskaitīti ieķīlātie līdzekļi un jūs saņemsiet apstiprinājumu, pirms nauda tiks pārskaitīta uz jūsu bankas kontu.

 

Ir viegli īstenot savu sapni par personīgo auto, izmantojot auto kredītu. Izvēlies labāko aizdevumu, salīdzinot tos Kredits247.lv piedāvātajā sarakstā!

0
Autors:preses relīze
Foto:publicitātes attēls

Komentāri (1)

Citas ziņas

 

24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
Katrī 5 jūnijā 2018 10:04
Paldies par šī varianta aprakstu, bet pastāv arī alternatīvas kreditēšanas iespējas, lai nopirktu auto ( es pati savu mašīnu nopirku šādā veidā). Nezinu kā tas pareizi saucās, bet es domāju hipotekāro kredītu auto iegādei – Tev nav jāieķīlā savu mašīnu, bet gan nekustāmo īpašumu, tad mašīna uzreiz ir Tavā pārvaldībā ( te ir sīkāk aprakstīts šīs variants https://www.hipocredit.lv/public/auto-kredits/ ) Kas man bija ērti – iespēja atmaksāt visu parādu, kad ir nauda, t.i. pirms grafika maksājumi pie viņiem bija bezmaksas ( zinu, ka dažiem iestādēm obligāti jāmaksā tikai noteiktajā terminā, par agrākajiem vai vēlākajiem maksājumiem piemēro sodu). Varbūt vēl ir kādas alternatīvas? Kā kuram ir bijis?

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti