Kosmetoloģe: “Sievietes, līdz menopauzei jāpagūst ādai izveidot nākotnes kapitāls!” 0

Trešdiena, 03 feb 2016, 11:00 Versija drukāšanai

Kosmetoloģe: “Sievietes, līdz menopauzei jāpagūst ādai izveidot nākotnes kapitāls!”
“Esmu novērojusi, ka sievietes, kuras līdz menopauzei lieto kvalitatīvu pretnovecošanās kosmētiku un veic atbilstošas skaistumkopšanas procedūras, uzkrāj ādai sava veida kapitālu. Un tieši šis ieguldījums ir ļoti nozīmīgs, lai āda pēc menopauzes strauji nenovecotu, un būtu vieglāk to uzturēt labā stāvoklī. Tāpēc ikvienai sievietei iesaku - līdz menopauzei izdarīt savas ādas labā visu iespējamo,” skaidro salona “BABOR Beauty SPA Alberts” kosmetoloģe Inga Saulīte.


Kosmetoloģe atklāj kādu tendenci - pie viņas bieži vēršas tikko menopauzi sasniegušas sievietes, kuras stāsta - kādu rītu pamodos, paskatījos spogulī un ieraudzīju, ka esmu novecojusi.

 

Kosmetoloģe skaidro: ”Cilvēks, protams, nenoveco vienas nakts laikā. Taču, iestājoties menopauzei, organismā samazinās estrogēns, un tas būtiski ietekmē ādu. Pēc menopauzes izsīkst ādas elastību uzturošās vielas, kas līdz tam lielākā vai mazākā mērā dabiski ir ādā, tāpēc tā strauji noveco.

 

Viena no svarīgākajām vielām, kas ļauj ādu saglabāt tvirtu un svaigu, ir hialuronskābe - dabīgs polisaharīds, kas atrodas cilvēka organismā - saistaudos, kaulaudos un arī ādā. Hialuronskābes uzdevums ir piesaistīt mitrumu, diemžēl ar gadiem tā organismā, tai skaitā ādā - samazinās. Un tas ir viens no būtiskākajiem iemesliem, kāpēc āda zaudē mitrumu un noveco.

 

Kosmetoloģe Inga Saulīte uzsver, lai āda pēc menopauzes strauji nenovecotu, ļoti svarīgi būtu īpaši līdz izšķirošajam vecumam hialuronskābes rezerves ādā papildināt. Un vislabāk to var paveikt, veicot skaistumkopšanas procedūras, ar kurām ir iespējams hialuronskābi mehāniski ievadīt ādā, jo tikai tā to var ievadīt tās dziļākajos slāņos. Piemēram, pašlaik viena no efektīvākajām šāda veida procedūrām ir elektroporācija. Tā ir alternatīva - sievietēm labi pazīstamajai skaistumkopšanas procedūrai - mezoterapijai. Taču atšķirība ir tā, ka elektroporācija ir nesāpīga, un efekts ir tāds pats - dziļi ādas iekšējos slāņos tiek ievadīta hialuronskābe.

 

Tā notiek šādi - cilvēkam iedod rokā pozitīvi lādētu medicīnisku ierīci, savukārt kosmetologs uz viņa ādu iedarbojas ar negatīvi lādētu medicīnisku ierīci, veicot ar to sava veida sejas masāžu. Tās laikā caur ādu tiek vadīti elektroimpulsi, kas ādas šūnu membrānā izveido mikroskopiskus kanāliņus, un tajos tiek ievadīta hialuronskābe.

 

Hialuronskābe ādā rada ļoti ātru efektu - tā izskatās svaigāka, veselīgāka, labāka ādas krāsa. Tāpēc dāmas elektroporāciju bieži veic pirms svinīgiem pasākumiem, kad ir svarīgi labi izskatīties. Tiesa, ādā ievadītā hialuronskābe organismā ļoti ātri uzsūcas, un efekts zūd. Tāpēc, lai panāktu ilgstošu efektu, nepieciešams veikt elektroporācijas procedūru kursu, tās ir 5-6 reizes. Tad gan ir iespējams ādā izveidot hialuronskābes uzkrājumu - uzlabosies ādas asinsrite un vielmaiņa, tā kļūst jaunāka, svaigāka, kā arī sīkās grumbiņas kļūs nemanāmākas un, protams, tas kavēs ādas novecošanos pēc menopauzes.

 

Elektroporācija ir skaistumkopšanas procedūra, kuras laikā pielieto elektroimpulsus, tāpēc to nevajadzētu veikt cilvēkiem, kam ir sirds, asinsrites, vai onkoloģiskas saslimšanas, ķermenī ievietoti metāli u.c.

0
Autors:Prese relīze
Foto:Publicitātes foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti