Mūsu izlasi no zaudējuma Polijā neglābj cienījams sniegums 0

Pirmdiena, 25 mar 2019, 09:12 Versija drukāšanai

Mūsu izlasi no zaudējuma Polijā neglābj cienījams sniegums

2020. gada Eiropas čempionāta atlasē svētdien, 24. martā, Latvijas futbola izlase, parādot negaidīti saturīgu sniegumu, tomēr piekāpās spēcīgajai Polijai ar 0:2 (0:0).

Latvijas izlase ne tikai labi aizsargājoties, bet arī uzbrūkot radīja problēmas Polijas izlasei. Latvijas izlase cienījami aizvadīja pirmo puslaiku, kurā pat bija pārsvars sitienos pa vārtiem.

Otrajā puslaikā Polijas izlases pārsvars bija izteiktāks, vairākas reizes teicami nospēlēja Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors, glābjot Latviju. Mājinieki pirmos vārtus guva 76. minūtē, kad pēc centrējuma ar galvu precīzi sita poļu līderis Roberts Levanodvskis. Pēc astoņām minūtēm Polija izmantoja standartsituāciju - pēc stūra sitiena gaisa duelī ar galvu precīzi sita Kamils Gliks.

Latvijas izlase tagad nākamo spēli aizvadīs 7. jūnijā, kad "Daugavas" stadionā uzņems Izraēlu.

0
Autors:Uldis Strautmanis/LETA

Komentāri (0)

Citas ziņas

6. decembrī, 12:15 SIA „DDzKSU” meklē grāmatvedi
6. decembrī, 11:40 "Latvijas Valsts Meži": atpūtas vietas (VIDEO)
6. decembrī, 09:45 Daugavpils 100+ sekundēs (05.12.2019., VIDEO)
5. decembrī, 12:35 DDzKSU palīdzēs saviem klientiem uzstādīt dūmu detektorus
5. decembrī, 12:15 Daugavpils 100+ sekundēs (04.12.2019., VIDEO)
4. decembrī, 11:35 Daugavpils 100+ sekundēs (03.12.2019., VIDEO)
3. decembrī, 09:15 Daugavpils 100+ sekundēs (02.12.2019., VIDEO)
2. decembrī, 16:45 Ir viedoklis: kā iedzīvotāji vērtē aktīvās atpūtas iespējas Daugavpilī (APTAUJA, VIDEO)
2. decembrī, 10:10 Paziņojums no „DDzKSU”
30. novembrī, 08:31 Daugavpils 100+ sekundēs (29.11.2019., VIDEO)
29. novembrī, 08:00 Daugavpils 100+ sekundēs (28.11.2019., VIDEO)
28. novembrī, 11:30 Ir viedoklis: daudzbērnu ģimenes Daugavpilī (APTAUJA, VIDEO)
28. novembrī, 10:25 „Kuklačova kaķu teātris” aicina apmeklēt neparastu jaungada izrādi „Ziemas pasaka”!
28. novembrī, 09:10 Daugavpils 100+ sekundēs (27.11.2019., VIDEO)
27. novembrī, 12:30 Daugavpils 100+ sekundēs (26.11.2019., VIDEO)