Rīgas "Dinamo" hokejisti zaudē HK "Soči" komandai 0

Trešdiena, 25 nov 2015, 08:57 Versija drukāšanai

Rīgas "Dinamo" hokejisti zaudē HK "Soči" komandai
Rīgas "Dinamo" hokejisti otrdien "Arēnā Rīga" mača beigās centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju, taču ar rezultātu 1:2 zaudēja HK "Soči" komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, liecina rīkotāju informācija.

"Dinamo" labā vienīgos vārtus nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām guva Miks Indrašis, kurš realizēja skaitlisko vairākumu, rīdziniekiem spēlējot sešiem spēlētājiem pret trim pretiniekiem.

Rīdzinieki zaudēja vārtus pirmā perioda vidū, kad HK "Soči" sastāvā precīzs bija Andrejs Kosticins. Perioda turpinājumā "Dinamo" divas reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā, tomēr izlīdzināt rezultātu rīdziniekiem neizdevās.

Arī otrajā periodā "Dinamo" bija iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču ar vārtu gūšanu rīdziniekiem joprojām nesekmējās. Otrā perioda beigās neizšķirtu varēja panākt Lauris Dārziņš, taču viņa metienu atvairīja vārtsargs.

"Dinamo" trešā perioda vidū pirmo reizi mačā nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā, taču HK "Soči" savu izdevību izmantoja un guva otros vārtus. Precīzs bija Zijats Paigins, bet otro rezultatīvo piespēli nopelnīja Iļja Krikunovs.

Rīdzinieki centās spēlēt aktīvi, kā rezultātā pretinieki pelnīja noraidījums. Mača galotnē nomainot vārtsargu, rīdzinieki tika pie iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā sešatā pret trim pretiniekiem, kas sekmēja "Dinamo" vārtu guvumu, ko realizēja Indrašis.

Rietumu konferencē "Dinamo" ar 38 punktiem 33 spēlēs ir pēdējā - 14.vietā, savukārt HK "Soči" ar 51 punktu 33 mačos ierindojas 6.pozīcijā.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs ceturtdien mājās pret Jaroslavļas "Lokomotiv", bet svētdien savā laukumā rīdzinieki uzņems galvenā trenera Arta Ābola vadīto Toljati "Lada" komandu, kuru pārstāv arī vārtsargs Edgars Masaļskis.

0
Autors:BNS

Komentāri (0)

Citas ziņas

17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta