Kamaniņu braucēja Cauce - līdere pēc pirmā brauciena 0

Svētdiena, 14 feb 2016, 11:29 Versija drukāšanai

Kamaniņu braucēja Cauce - līdere pēc pirmā brauciena
Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce atrodas līderpozīcijā pēc Altenbergas trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa astotā posma pirmā brauciena, kas vienlaicīgi ir Eiropas čempionāts, informē organizatori.

Cauce pēc lieliska brauciena ierindojas līderpozīcijā, trasi veicot 53,283 sekundēs. Viņa par 0,056 sekundēm pārspēj Krievijas sportisti Tatjanu Ivanovu, kamēr vēl divas sekundes simtdaļas lēnāka ir vāciete Tatjana Hifnere.

Savukārt Kendija Aparjode no Cauces atpaliek par 0,915 sekundēm, kas viņai Pasaules kausa ieskaitē dod 21.pozīciju, bet Eiropas čempionāta vērtējumā viņa ir 16.vietā.

Kā zināms, Ulla Zirne Nāciju kausā piektdien palika 16.pozīcijā, tādējādi pamatsacensībām nekvalificējās.

Vēlāk svētdien notiks otrais brauciens dāmām un komandu stafete.

Jau vēstīts, ka sestdien divnieka ekipāža brāļi Andris un Juris Šici izcīnīja piekto vietu Eiropas čempionātā, bet Pasaules kausa vērtējumā viņi bija sestie. Tikmēr abas pārējās Latvijas ekipāžas uzrādīja krietni pieticīgākus rezultātus. 22.vietā finišēja Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels, kuri Eiropas čempionāta ieskaitē bija 20.pozīcijā, bet Oskara Gudramoviča un Pētera Kalniņa ekipāža pēc pirmajā braucienā pieļautās kļūdas bija pēdējie starp 23 finišu sasniegušajiem divniekiem. Kontinenta meistarsacīkšu vērtējumā viņi ierindojās divas pozīcijas augstāk.

Tikmēr sacensībās kungiem Artūrs Dārznieks izcīnīja desmito vietu, bet Pasaules kausa vērtējumā viņš ieņēma 14.pozīciju. Uzreiz aiz Dārznieka divu braucienu summā ierindojās cits latvietis Inārs Kivlenieks. Abiem pārējiem Latvijas kamaniņu braucējiem neklājās tik labi, jo Kristaps Mauriņš divu braucienu summā bija 17.vietā, bet Eiropas meistarsacīkšu ieskaitē viņam 13.pozīcija. Savukārt Riks Kristens Rozītis šajā etapā bija 19.vietā, bet Eiropas čempionātā - 15.pozīcijā.

Kā zināms, aizpagājušajā nedēļā Kēnigsē trasē Vācijā notikušajā pasaules čempionātā Cauce, Kivlenieks, kā arī brāļi Šici izcīnīja sudraba medaļas komandu stafetē. Vēl Šici bija ceturtie sprinta sacensībās un piektie divnieku pamatsacensībās, piekto vietu dāmām izcīnīja Cauce, savukārt Rozītis palika uzreiz aiz goda pjedestāla U-23 vecuma grupas sportistiem, bet kopējā vērtējumā vīriešiem ieņēma desmito vietu.

Pasaules kausa kalendārā atlikuši vairs viens posms, jo pēc Altenbergas sacensības vēl notiks Vinterbergas trasē, turpat Vācijā.

0
Autors:BNS

Komentāri (0)

Citas ziņas

27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties