VID vadītāja: ir signāli, ka autoservisu nozari vajadzēs uzraudzīt visu laiku 0

Otrdiena, 14 jūl 2015, 08:30 Versija drukāšanai

VID vadītāja: ir signāli, ka autoservisu nozari vajadzēs uzraudzīt visu laiku
Ir signāli, ka autoservisu nozari vajadzēs uzraudzīt visu laiku, intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam "Baltic Business Service" atzina Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone.


Viņa atgādināja, ka, pērn vasarā sākot atsevišķu nozaru padziļinātu izvērtēšanu, kā pirmajiem VID pievērsās autoservisiem. "Kā jūs zināt, mēs sākām ar autoservisiem un tieši tādēļ, ka tur ir spēcīga asociācija, kura mums ar savām profesionālajām zināšanām palīdzēja un turpina palīdzēt, gan apmācot mūsu pārbaudītājus, gan sniedzot konsultācijas, idejas un priekšlikumus. Katrā nozarē tomēr ir savi knifiņi. Pašlaik mēs ar autoservisiem esam finiša taisnē, bet ir signāli, kas liecina, ka monitorēt šo nozari mums vajadzēs visu laiku," teica Pētersone.

 

VID ģenerāldirektore arī atzina, ka uzņēmējiem dažkārt šķiet - ja dienesta pārbaude jau vienreiz piedzīvota, tad otreiz tā neatkārtosies. "Diemžēl, bet uzņēmējiem dažkārt šķiet – ja viņš vienu reizi ir nonācis VID redzeslokā un piedzīvojis VID pārbaudi, tad otru reizi tik ātri to vairs nesagaidīs. Tādēļ mēs turpināsim sekot līdzi notiekošajam attālināti. Turklāt, ja pirmajā reizē vēl tika dota iespēja uzņēmumam pašam visu labot, tad otrajā piegājienā šādas iespējas vairs nebūs, par pārkāpumiem sekos likumos paredzētās sankcijas," sacīja Pētersone.

 

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pērn vasarā VID īstenoja akciju autoservisiem un noteica divu mēnešu periodu – jūliju un augustu – kuru laikā attiecīgās nozares uzņēmējiem bija dota iespēja pašiem novērst pārkāpumus nodokļu aprēķinu jomā un deklarēt gan saimnieciskās darbības ieņēmumus, gan darbiniekus, gan darbiniekiem aprēķinātās algas pilnā apmērā.

0
Autors:BNS
Foto:liga-z.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti