Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara 0

Otrdiena, 01 aug 2023, 16:29 Versija drukāšanai

Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara
Kosmētiskie tetovējumi jau sen un stingri iekļāvušies mūsdienu sieviešu dzīvē. Galu galā, tas ir ne tikai ļoti ērti bet izskatās estētiski. Šajā rakstā esam apkopojuši ieteikumus, kurus vajadzētu ievērot pirms došanās pie Jūsu meistara.


Meistara izvēle

 

Vislabākā izvēle ir tāds meistars, kura darbu esat redzējusi savām acīm, un vēlams, apskatīties vairākus darbus. Ņemot vērā, ka šobrīd procedūra ir ļoti populāra, ir liela iespēja, ka kādai no Jūsu draudzenēm tika nesen veikts permanentais grims. Apskataties uz rezultātu un, ja patīk, tad droši uzziniet, pie kura meistara Jūsu draudzene ir bijusi.

 

Otrs veids, ja šādu draudzeņu nav, ir sociālie tīkli. Skaistumkopšanas industrijā vislielāko popularitāti ir ieguvis Instagram un Facebook. Izmantojiet meklētāju, lai atrastu meistarus un apskatiet fotogrāfijas. Pievērsiet uzmanību “Pirms” un “Pēc” fotogrāfijām kā arī palasiet atsauksmes komentāros vai meistara profilā.

 

Sagatavošanās pirms procedūras

 

Nedēļu pirms procedūras vajadzētu izvairīties no tiešiem saules stariem un solārija, kā arī no intensīvām sejas procedūrām kā piemēram epilācijas, sejas tīrīšana un pīlingi. Izvairāmies no lietām, kas var sakairināt procedūras zonu. Savukārt 24 stundas pirms procedūras nedrīkst lietot kafiju, enerģijas dzērienus, alkoholu un pretsāpju līdzekļus. Neko, kas šķidrina asinis, pretēji procedūra noritētu sāpīgāk un potenciāli varētu būt neliela asiņošana kā dēļ pigments var “skaloties ārā” un rezultāts nebūtu tik piesātināts.

 

Jūs esat atnākuši pie meistara

 

Reti kurš klients ir ieinteresēts redzēt sertifikātus un diplomu uzreiz pēc ienākšanas kabinetā. Dažreiz tas pat var izskatīties nepiemēroti. Īpaši, ja esat atnākusi pēc draudzenes rekomendācijas. To, vai prasīt sertifikātu un diplomu, ir jāizlemj Jums. Savukārt kautrēties jautāt jautājumus par darba procesu nevajadzētu.

 

Ja Jūs esat atnākusi taisīt acu permanento grimu, tad noteikti izrunājiet vēlamo formu, krāsu un citas jums interesējošās detaļas. Meistars jūs noteikti uzklausīs un ieteiks vislabāko risinājumu konkrētai situācijai.

 

Meistars jums parādīs visu krāsu paleti, ar kurām viņš strādā, un pastāstīs, kā krāsa izskatīsies reālajā dzīvē. Pirms procedūras uzsākšanas, meistars izveido kontūru ar kosmētisko zīmuli. Kontūru zīmē jebkurai procedūras zonai - acis, uzacis, lūpas.

 

Pēc tam, kad skice ir izveidota, jums rūpīgi jāapskata sevi spogulī no visiem leņķiem. Ja kaut kas nepatīk - izrunājiet to uzreiz.

 

Tiklīdz visi jautājumi ir izrunāti un skice akceptēta, sākas nākamais procedūras etaps.

 

Pēc procedūras

 

Procedūra parasti aizņem no 2 līdz 2.5 stundām. Procedūras vietā var parādīties apsārtums un neliels pietūkums, kas parasti pāriet pēc 2 līdz 3 stundām. Dažreiz tas var parādīties arī procedūras laikā.

 

Dzīšanas process parasti norit divu nedēļu laikā. Aptuveni divas nedēļas pēc procedūras āda būs pilnībā sadzijusi, bet pigments joprojām uzsūcas, tāpēc krāsa vēl var mainīties. Aptuveni pēc mēneša no procedūras ir jānāk uz korekciju, kur tiks izlaboti visi sīkumi, lai rezultāts izskatās nevainojami.

 

Rakstā tika iekļauta informācija no sekojošiem avotiem: melinda.lvlongmakeup.com.

0
Autors:preses relīze

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Vakar, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru
22. augustā, 12:40 Padomi, izvēloties bāra papildinājumus
10. augustā, 13:04 Daugavpilī uzlabos kultūras un tūrisma jomu pārvaldību
1. augustā, 16:29 Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara
9. jūlijā, 20:18 "Mēs iepazinām televīzijas maģiju"
30. jūnijā, 14:07 Daugavpilī notika Izgudrotāju festivāls
28. jūnijā, 18:41 Erasmus+ projekti sniedz iespējas pilnveidoties pedagogiem un vidusskolēniem
19. jūnijā, 16:30 15. jūnijā Daugavpilī notika multfilmas veidošanas pasākums
14. jūnijā, 09:42 Uzsākta Aveņu ielas atjaunošana
6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti