Skrudalienas pagasta svētki 0

Otrdiena, 04 okt 2016, 10:43 Versija drukāšanai

Skrudalienas pagasta svētki
25. septembrī atkal skanēja Skrudalienas pagasta svētki. Svētki iesākās Silenes ciemata centrālajā laukumā, kur uzstādītajos galdos tirgotāji izvietoja vietējo lauksaimnieku produkciju - sieru, medu, augļus un dārzeņus. Amatnieki no Vaboles piedāvāja amatniecības izstrādājumus no koka, kā arī krūmu un ziedu stādus.


Pēc atklāšanas startēja konkursi un sporta sacīkstes, kuras organizēja pagasta jaunatne Ināras Lapkovskas vadībā. Svētku apmeklētāji varēja piedalīties radošajās darbnīcās un izgatavot skaistus rotājumus no āboliem, pīlādža ogām, meža rozes augļiem. Radošās nodarbības vadīja Oksana Andrule. Svētku pirmās daļas noslēgumā visi varēja pamieloties ar dārzeņu sautējumu, ko sarūpēja kafejnīca “Marianna”.

 

Rudens koncerts notika kultūras nama lielajā zālē. To vadīja Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova un Daugavpils novada domes deputāts Valērijs Hrapāns. Skanēja dziesmas un koncerta apmeklētājus priecēja skaistas dejas. Koncertā piedalījās Naujenes kultūras centra folkloras kopa “Rūžeņa”, Demenes vokālais ansamblis “Aizturi elpu” un mūsu pastāvīgie ciemiņi - Daugavpils novada kultūras centra deju kolektīvs “Līksme”.

 

Jau tradicionāli tika godināti pagasta iedzīvotāji, kuri ar savu darbu attīsta Skrudalienas pagastu. Šogad programmā “Pagasta lepnums 2016” bija 5 nominācijas un 7 nominanti. Nominācijā “Lauksaimniecība” tika sveikts zemnieku saimniecības “Graši” īpašnieks Vitolds Hrapāns un jaunais uzņēmējs Olegs Griškjāns; nominācija ‘Jubilāri” - SIA AD “Biogāzes stacija” direktora Renāra Laksas personā un kafejnīcas “Marianna” īpašnieks Vladimirs Sergejevs; nominācija “Uzņēmējdarbība” – Anastasija Skorodihina, viesu mājas “Kalnu pūpoli” īpašniece, nominācijā “Sociālais darbs” - sociālā darbiniece Faina Sigņejeva; nominācijā “Kultūra” - pagasta iedzīvotāja Lūcija Geiko.

 

Ar apsveikuma vārdiem uzstājās Daugavpils novada domes priekšsēdētaja Janīna Jalinska. Esam pateicīgi visiem, kas palīdzēja sarīkot Skrudalienas pagasta svētkus. Pateicamies radošajiem kolektīviem un visiem, kas atrada laiku un atnāca uz svētkiem.

0
Autors:daugavpilsnovads.lv
Foto:daugavpilsnovads.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. maijā, 09:29 Zemākā un augstākā maksa par 1 kv. m apkuri Daugavpilī atšķiras 14 reizes
15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti