"Bruņinieks" izcīnīja uzvaru spēlē pret Bauskas BJSS komandu 0

Otrdiena, 20 jan 2015, 08:59 Versija drukāšanai

"Bruņinieks" izcīnīja uzvaru spēlē pret Bauskas BJSS komandu
Lāču pamatskolas jaunajā sporta zālē 17. janvārī notika pirmās Republikas mēroga sacensības – LBL-3 basketbola spēle, kurā laukuma saimnieki Daugavpils novada Naujenes pagasta „Bruņinieks” cīnījās ar vienu no 2. apakšgrupas līderiem Bauskas BJSS komandu.

Pirmo grozu jaunajā sporta zālē spēles pirmajā minūtē guva novada komandas spēlētājs Alvis Šedis uz ko Bauskas komanda atbildēja ar vairākiem veiksmīgiem ātrajiem uzbrukumiem un ceturtdaļas sākumā starpība pat sasniedza 11 punktus Bauskas komandas labā. Tomēr „Bruņinieks” ar vairākām veiksmīgām spēlētāju maiņām izlīdzināja rezultātu un 1. ceturtdaļas beigās pirmo reizi izvirzījās vadībā un ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 27:23. Otrajā ceturtdaļā ritēja līdzīga cīņa, kura veiksmīgāki un meistarīgāki bija mūsu novada basketbolisti un 1. puslaiku uzvarēja ar rezultātu 50:38. Nekas nemainījās arī trešajā un ceturtajā ceturtdaļā, kuras beidzās ar rezultātu 18:13 un 23:18 mūsu komandas labā un visā spēle ar 91:69 uzvaru izcīnīja novada komanda „Bruņinieks”.

Ar šo spēli mūsu komanda noslēdza priekšsacīkšu sacensības LBL-3 otrajā grupā un astoņu komandu konkurencē aizvadītajās 14 spēlēs ar izcīnītajiem 21 punktiem debitanti izcīnīja 6. vietu. Pirmajā vietā ar 25 punktiem SK „Rūjiena”, tālākajās vietās Saulkrasti ar 23, BK „Sigulda” ar 22, Bauskas BJSS ar 22 punktiem. Turpmāk novada basketbola vīriešu izlases komanda no Naujenes pagasta treniņus un LBL-3 spēles aizvadīs Lāču pamatskolas sporta zālē un jaunā sporta zāle būs mūsu komandas mājas spēļu zāle.

19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki