Iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas Daugavpils novada attīstībai 0

Otrdiena, 24 mar 2015, 09:46 Versija drukāšanai

Iedzīvotāji aicināti pieteikt idejas Daugavpils novada attīstībai
Turpinot 2011. gadā sekmīgi aizsākto projektu "LMT Latvijai", "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) sadarbībā ar Daugavpils novada pašvaldību no šā gada 23. marta izsludina pieteikšanos projektu konkursam.


Ikvienam Daugavpils novada iedzīvotājam un patriotam ir iespēja iesniegt projekta ideju, kas ļautu uzlabot sava novada un novadnieku dzīvi.

 

"Veiksmīga Latvijas izaugsme iespējama tikai tad, ja mēs katrs uzņemsimies atbildību par savu valsti, novadu, pilsētu un tuvākajiem. Reizēm vajag tikai mazliet, lai savas idejas pārvērstu darbos. LMT priecājas par katru, kurš uzdrīkstas un dara, tāpēc esam patiesi gandarīti, ka arī šogad varam atbalstīt iedzīvotājus, kuri vēlas uzlabot dzīvi savā pilsētā vai novadā,” uzsver LMT prezidents Juris Binde.

 

Līdz 23. aprīlim ikviens Daugavpils novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuru deklarētā vai juridiskā adrese ir Daugavpils novadā, pašvaldībā var iesniegt projekta pieteikumu, lai īstenotu iedzīvotājiem nozīmīgas ieceres un veicinātu Daugavpils novada izaugsmi. Konkursa uzvarētāji var saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu vai līdzfinansējumu. Ar detalizētiem projektu konkursa noteikumiem var iepazīties www.daugavpilsnovads.lv vai portālā www.lmt.lv/lmtlatvijai.

 

“Aicinu Daugavpils novada iedzīvotājus būt aktīviem un radošiem, iesniedzot idejas „LMT Latvijai” projektu konkursam. Šobrīd Daugavpils novads pietuvojies ideālam lauku pašvaldības variantam - ar uzņēmējdarbības, kultūras un izglītības iespējām, attīstītāku infrastruktūru. Šis konkurss ir lieliska iespēja padarīt novada kopējo vidi vēl pievilcīgāku,” saka Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska.

 

Pirmajā kārtā projektus vērtēs LMT un pašvaldības žūrija, taču otrajā kārtā uzvarētājus un finansējuma saņēmējus noteiks paši iedzīvotāji, balsojot elektroniski portālā www.lmt.lv/lmtlatvijai vai aizpildot balsošanas anketas pašvaldībā. LMT klientiem būs iespēja balsot arī ar īsziņas palīdzību.

 

Šogad "LMT Latvijai" projektu konkursā piedalās Cēsis, Madona, Dobele, Roja, Skrunda, Iecava un Daugavpils novads. Kopš 2011. gada ar LMT atbalstu īstenoti vairāk nekā 80 iedzīvotājiem nozīmīgi projekti sešpadsmit Latvijas pilsētās un novados, kam LMT atvēlējis vairāk nekā 200 tūkst. eiro. Projekta ietvaros labiekārtotas novadu teritorijas, sakopti vides objekti, pilnveidotas un dažādotas sporta, izglītības, kultūras un citas iespējas, rīkoti pasākumi un sacensības, un īstenotas citas iniciatīvas.

 

Ināra Natarova - tālr: 65476883, e-pasts: inara.natarova@dnd.lv

0
Autors:daugavpilsnovads.lv
Foto:daugavpilsnovads.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti