Kā iegūt maksimumu no jūsu interneta pieslēguma 0

Ceturtdiena, 19 feb 2015, 18:05 Versija drukāšanai

Kā iegūt maksimumu no jūsu interneta pieslēguma
Kad pie mums nāk ciemiņi, viņi visticamāk jautās “Kāda WiFi parole ir jūsu dzīvoklī?” nevis “Kur pie jums var nomazgāt rokas?”Viedtālruņi, planšetdatori, klēpjdatori un pat televizori ar interneta pieslēgumu ir kļuvuši par mūsu ikdienas realitāti. Ar ierīču skaita palielināšanos, kas tiek pieslēgtas globālajam tīklam, uzņēmums DAUTKOM vērš savu abonentu uzmanību uz svarīgām niansēm interneta savienojuma nodrošināšanā.


DAUTKOM piedāvā dažādus interneta pieslēguma tarifus. Lai saņemtu maksimālo labumu no tiem jums, ir jāievēro daži vienkārši noteikumi.

 

• Jo lielāks ierīču skaits ir pieslēgts internetam , jo lielāks interneta ātrums tām ir vajadzīgs!

 

Ja jums ir tikai stacionārais dators vai klēpjdators, kuru jūs izmantojat kā vienīgo ierīci, lai pieslēgtos globālajam tīklam un internetam, jūs pārsvarā lasāt ziņas vai tērzējat ar draugiem, tad jums derēs DAUTKOM piedāvātais “Bronzas” tarifs (ar ātrumu 7 Mbit/sek.).Šis tarifs ir visekonomiskākais.  Ja ikdienā daudz skatāties iecienītās filmas labā kvalitātē, ja skatāties video rullīšus augstas izšķirtspējas formātā Full HD, tad tas viss prasa lielu interneta ātrumu un šajā gadījumā vislabāk ir izvēlēties “Sudraba” tarifu (50 Mbit/sek.). Pievērsiet uzmanību šim tarifam, ja pieslēdzaties internetam izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

 

Kā iegūt maksimumu no jūsu interneta pieslēguma
Visbeidzot, diezgan bieži ir situācijas, kad vienā mājsaimniecībā vai dzīvoklī ir 3 – 5 un pat vairāk ierīces, kas tiek izmantotas saziņai ar ārpasauli un kas periodiski ir tiešsaistē.Pat televizoriem ar Smart TV funkciju ir piekļuve internetam. Šajā gadījumā ieteicams pieslēgties DAUTKOM “Zelta” tarifam (100 Mbit/sek.). Bet tiem, kuri vēlas saņemt visātrāko interneta pieslēgumu visām ierīcēm vienlaicīgi, mēs piedāvājam “Platīna” tarifu (200 Mbit/sek.).

 

Turklāt, starp DAUTKOM optiskā interneta abonentiem, neatkarīgi no pieslēgtā tarifa, datu pārraide vienmēr ir lielāka – līdz pat 100 Mbit/sek.!

 

• Izmantotām ierīcēm ir jāatbilst izvēlētajam tarifam!

 

Iegādāties jaunu mobilo telefonu vai televizoru – ja varat atļauties, kāpēc ne? Bet, diemžēl, ne visi velta pietiekamu uzmanību to ierīču atjaunošanai, kas nodrošina interneta pieslēgumu. Mājās un dzīvokļos, kur tiek izmantots bezvadu internets ar rūtera palīdzību, galvenais interneta “bremzēšanas” iemesls ir pats rūters. Ierīces interneta caurlaidību galvenokārt nosaka tā cena.

 

Nav pārsteigums, ja jūs iegādājāties rūteri pirms pieciem vai septiņiem gadiem, tad izvēlējāties to tādam interneta ātrumam, kāds tobrīd bija pieejams. Interneta ātrums palielinās.Piemēram, pagājušajā gadā DAUTKOM populārākajos tarifos tika interneta ātrums tika palielināts divas ar pusi reizes, bet cena palika nemainīga.

 

No vienas puses tas ir brīnišķīgi tiem, kuru rūteriem bija interneta caurlaidības rezerve, bet tie abonenti, kuru rūteri bija ar interneta caurlaidību 20-30 Mbit/sek., diemžēl, nejuta interneta ātruma palielināšanos.Tāpēc DAUTKOM iesaka saviem abonentiem iegādāties rūterus ar interneta caurlaidibas rezervi - ierīces jaudai jāatbilst jūsu izvēlētajam tarifu plānam.

 

Ja jūsu rūteris ir novecojis un nenodrošina pietiekošu ātruma caurlaidību - vērsieties uzņēmuma abonentu nodaļā pēc jauna, kas būs iestatīts un gatavs darbam.Uzņēmuma tehniskie speciālisti labprāt ieteiks jūsu tarifa plānam atbilstošu ierīci.Turklāt, dažādu akciju ietvaros, kuras rīko uzņēmums, rūteri var iegādāties arī bez maksas!

 

 

• Nelamājiet interneta pakalpojuma sniedzēju pirms laika!

 

Trešais likums ir saistīts ar uzņēmuma DAUTKOM darbinieku pieredzi darbā ar klientiem. Visbiežāk faktiskā interneta ātruma neatbilstība ātrumam, kas noteikts tarifā, nav atkarīgs no interneta pakalpojuma sniedzēja.

 

Divi galvenie iemesli, kāpēc interneta lietotājiem dažkārt neizdodas saņemt maksimumu no sava pieslēguma, ir liels internetam pieslēgto ierīču skaits un veci vai mazjaudīgi rūteri ar zemu interneta caurlaidību. Turklāt, kā skaidro DAUTKOM telekomunikāciju tīklu speciālsts Vladislavs Cīrulis, mājas bezvadu tīkls darbojas vājākās ierīces līmenī, kas ir peslēgta tīklam. Pieslēdzot vecu telefonu vai ierīci ar vāju signāla līmeni, jūs ietekmējat bezvadu tīkla kvalitāti kopumā.

 

Uzņēmuma DAUTKOM tehniskās nodaļas darbinieki palīdzēs jums noteikt vāja interneta ātruma iemeslus un sniegs padomu, kā to novērst. Vērsieties pa tālruņiem: 654 31206 (DAUTKOM TV), 25900059 (Bite), 22006676 (LMT) и 29900010 (Tele2)!

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

30. augustā, 10:35 Daugavpilī notiks festivāls “Street Food Daugavpils 2024”
30. augustā, 09:03 DRS Neiroloģijas nodaļā tiek ieviesti karantīnas pasākumi
29. augustā, 10:33 VUGD: Daugavpilī astoņi objekti atbilst patvertnes prasībām
29. augustā, 09:02 Lielais hokejs atgriežas Daugavpilī – HK “Dinaburga” piedalīsies Latvijas 1. līgā
29. augustā, 07:32 Otrajā ceturksnī Latvijā vidējā bruto darba alga sasniedza 1671 eiro
28. augustā, 10:33 Festivāla „ReStArt” ietvaros notiks baroka mūzikas koncerts Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē
28. augustā, 09:03 Kā tiek izstrādāts tramvaju kustības grafiks? Skaidro SIA "Daugavpils satiksme"
28. augustā, 07:27 Pašvaldība līdz piektdienai gaida informāciju par uzņēmuma East Metal turpmāko darbību Daugavpilī
27. augustā, 10:42 Daugavpilī palielinājās desmitklasnieku skaits
27. augustā, 09:01 Daugavpils teātris sāks jauno sezonu ar kustību izrādes “Nodzītus zirgus nošauj” pirmizrādi
27. augustā, 07:33 Latvijā notiks visaptverošas valsts aizsardzības mācības “Namejs 2024”
26. augustā, 11:05 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina uz radošajām nodarbībām
26. augustā, 09:37 B slimības lapas izsniegšana: jaunais regulējums no 2024. gada
26. augustā, 08:02 Daugavpils izglītības iestādes gatavojas jaunā mācību gada uzsākšanai
23. augustā, 10:33 Kādi mācību līdzekļi jāiegādājas vecākiem, un kādus sagādā izglītības iestādes?

 

-LRT+



-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti