Nīderlandes vēstnieks interesējas par Daugavpils ekonomisko potenciālu 0

Piektdiena, 03 jūn 2016, 12:31 Versija drukāšanai

Nīderlandes vēstnieks interesējas par Daugavpils ekonomisko potenciālu
Nīderlandes vēstnieks Pīters Jans Langenbergs Daugavpilī ir jau trešo reizi. Šoreiz viņš ieradies, lai piedalītos Biznesa forumā. 3. jūnijā vēstnieks apmeklēja Daugavpils Domi un tikās ar Domes priekšsēdētāju Jāni Lāčplēsi.


Bija sagatavota prezentācija par pilsētu, bet turpmākajā sarunā galvenā tēma bija ekonomika. Pīters Jans Langenbergs pastāstīja par saviem iespaidiem. Forumā viņš saņēma ļoti daudz svarīgas informācijas, ar lielu interesi apmeklēja Daugavpils uzņēmumus, kur gūti vislabākie iespaidi. Viņš uzskata, ka Daugavpils ir interesanta vieta potenciāliem investoriem. Nīderlandes vēstnieks tikās arī ar Nīderlandes- Vācijas kopuzņēmuma pārstāvjiem, kuriem ir interese par darbības uzsākšanu Daugavpilī.

 

Daugavpils Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis pastāstīja par iecerēto ekonomikas attīstībā, par pašvaldības atbalstu uzņēmējiem, par ES fondu apguvi, īpaši uzsverot Kohēzijas fondu. Tas varētu dot krietni lielāku efektu, ja Latvija netiktu uzskatīta par vienu reģionu, kas neļauj novērst krasās atšķirības starp Latvijas reģioniem. Tikšanās laikā tika runāts par Latgales programmu, Speciālās ekonomiskās zonas likumu. Jānis Lāčplēsis uzsvēra, ka ir svarīgi, lai investori ticētu Daugavpils iespējām, bet pašvaldības uzdevums ir palīdzēt. Tieši tāpēc tiek rīkoti Biznesa forumi, lai potenciālajiem sadarbības partneriem, investoriem parādītu šīs iespējas, pārliecinātu un viestu ticību, ka biznesu Daugavpilī var sākt un veiksmīgi attīstīt.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam
2. oktobrī, 10:15 Mēs turpinām trokšņot!
25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

 

-LRT+



-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti