Labdarības akcija „Skola – skolai” 0

Piektdiena, 13 maijā 2016, 11:09 Versija drukāšanai

Labdarības akcija „Skola – skolai”
Š.g. 10.maijā Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas 12.c un 12.d klašu skolēni devās uz Biķernieku pamatskolu, lai bērniem no trūcīgām ģimenēm aizvestu labdarības akcijas „Skola – skolai” laikā savākto apģērbu, apavus, rotaļlietas un pat bērnu ratiņus, kurus ļoti īsā laikā saziedoja mūsu skolas atsaucīgie skolēni, skolotāji un darbinieki.


Bet tas vēl nebija viss – pie pamatskolas bērniem viesojās pasakas ,,Kukulītis” personāži. Šī izrāde, kuras scenāriju izstrādāja un iestudēja mūsu skolas angļu valodas skolotāja Jeļena Abramova, ar savu neordināro pieeju tradicionālajai krievu tautas folklorai un mūsdienīgo interpretāciju jau agrāk ieguva lielu popularitāti skolēnu vidū.

 

Vizīte Biķernieku pamatskolā bija laba komunikatīvo un svešvalodu kompetenču praktiskā mācībstunda skolēniem: viņiem bija lieliska iespēja ne tikai demonstrēt savas angļu valodas zināšanas praksē, stāstot bērniem pasaku un dziedot dziesmas svešvalodā, bet arī iespēja izkopt komunikatīvās prasmes, iesaistot pasakā bērnus. Tādēļ mūsu pasaka bija dzīva un patiesa, jo tajā darbojās visi – bērni, vakara nodaļas skolotāji un skolēni, Biķernieku pamatskolas skolēni un pirmsskolas mazie bērni.

 

Sadarbības pieredze ar citu skolu skolēniem ir ļoti lietderīga, jo attīsta un izkopj kompetences, kas dzīvē skolēniem būs noderīgas: dod iespēju padziļināti apgūt angļu valodu (svešvalodu kompetence), attīsta komunikācijas prasmes un arī drosmi, uzstājoties publikas priekšā. Savukārt kopīgie skolu pasākumi dod ieguldījumu Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas popularizēšanā.

 

Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas skolēni un skolotāji vienmēr ir atvērti sadarbībai: mēs esam gatavi doties arī pie citām pilsētas un novada skolām!

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 16:01 Ušakovs ievēlēts par vienu no EP Lūgumrakstu komitejas priekšsēdētāja vietniekiem
Šodien, 14:41 “Muzikālais augusts Daugavpilī”: festivālu atklās džeza un populārās mūzikas hiti
Šodien, 13:49 Iedzīvotājus aicina norādīt savu kontaktpersonu E-veselības portālā
Vakar, 16:49 Lielā Stropu ezera pludmalē ar krāsu skrējienu tiks atklāts jaunatnes un sporta festivāls “Artišoks”
Vakar, 15:32 Daugavpili apmeklēs Latvijas VW Beetle kluba "Vaboles"
Vakar, 14:51 25. jūlijā ierobežos satiksmi Daugavas ielā
22. jūlijā, 16:02 LIAA aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Valsts prezidenta un ekonomikas ministra vizītē ASV
22. jūlijā, 15:01 “Dinaburg” komanda uzrāda lieliskus rezultātus “Dragon Boat” sacensībās
22. jūlijā, 14:05 Robežsardzes priekšnieks: Notiek apzināta nelegālo migrantu virzīšana uz Latviju
19. jūlijā, 07:55 Gudrības zoba raušana - procedūras gaita un pēcoperācijas aprūpe
18. jūlijā, 16:12 Daugavpils uzņēmumi un iestādes aicināti saņemt zīmi “Vieta, kur gaida”
17. jūlijā, 15:02 Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Samoilova dosies iekarot Parīzi
16. jūlijā, 14:32 Narkoloģe atklāj, ka trauksmes zvanus par sintētiskajām narkotikām zvana katrā kontinentā
16. jūlijā, 12:41 Personas ar Baltkrievijā reģistrētu transportlīdzekli vairs nevarēs iebraukt Latvijā
16. jūlijā, 11:38 Sākas elektroniskā pieteikšanās pamatstudijām desmit Latvijas augstskolās

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti