„Maxima Latvija” veikalos Daugavpilī saziedoti vairāk nekā 350 eiro 0

Otrdiena, 16 jūn 2015, 15:48 Versija drukāšanai

„Maxima Latvija” veikalos Daugavpilī saziedoti vairāk nekā 350 eiro
Labdarības akcijas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros „Maxima Latvija” veikalos Daugavpilī maijā saziedoti 352,57 eiro. Kopumā akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” visā Latvijā maijā saziedoti 11 060,80 eiro.


„Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ir labdarības organizācijas Ziedot.lv rīkota akcija sadarbībā ar SIA „Maxima Latvija” un reģionālajām organizācijām, kuras mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm līdz 2 gadu vecumam. Atbalsts ģimenei un bērnam tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Labdarības akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” maijā saziedotie līdzekļi tika pārskaitīti Ziedot.lv fondam, kas ir projekta īstenotāji.

 

Kopumā maijā 550 bērni no maznodrošinātām ģimenēm līdz 2 gadu vecumam no Amatas, Alūksnes, Balvu, Dagdas, Ezeres, Jelgavas, Limbažu, Līvānu, Madonas, Rēzeknes, Rīgas, Tukuma, Ugāles un Viesītes novadiem saņēma palīdzību – autiņbiksītes un piena maisījumus – kura ar labdarības organizācijas Ziedot.lv un reģionālo organizāciju starpniecību nonāca līdz ģimenēm.

 

„Lielā daļā gadījumu palīdzam trūcīgām vientuļajām māmiņām, kuras nereti ieslīgt depresijā, kad rūpes par bērniņu atsakās uzņemties tētis. Tādēļ liels gandarījums ir saņemt atsauksmes no šīm māmiņām, kad viņas atzīst, ka saņemtā piena paka un autiņbiksītes ir bijis kā stimuls saņemties rūpēm par savu mazuli un apzināties, ka nav palikušas vienas ar savām problēmām,” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, norādot, ka nereti māmiņas izmisumā apsver iespēju pat atteikties no bērniņa, tādēļ svarīgi, ka īstajā brīdi var sniegt praktisku un cilvēcisku palīdzību.

 

SIA „Maxima Latvija” vadītāja Jeļena Kondrašova novērtē pircēju ieguldījumu maznodrošināto ģimeņu atbalstīšanā: „Vēlos pateikties visiem klientiem par dalību akcijā – kopīgiem spēkiem katru mēnesi mēs ne tikai sniedzam taustāmu palīdzību ģimenēm ar mazajiem bērniņiem, bet arī parādām, ka mums rūp šo ģimeņu un viņu bērnu nākotne.”

 

Ziedojumus labdarības akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības akcijā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima" ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, zefīriem un dzērieniem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma tikai „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas lapā (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

 

Tāpat Latvijas lielākajās pilsētās ir iespējams atstāt ziedojumus īpašā interaktīvā ziedošanas stendā, palīdzot mazuļiem burtiski nostāties uz kājām (video ar interaktīvo stendu skatāms šeit: http://vimeo.com/113392368). Ziedojumu stends šobrīd atrodas „Maxima Latvija" veikalā Madonā, Rūpniecības ielā 49, kur veikala apmeklētājiem ir iespēja ziedot Madonas reģiona trūcīgajām ģimenēm. Pēc tam stends ceļos uz Rēzekni, Jēkabpili, Limbažiem, Tukumu, Saldu, Talsiem un viesošanos pa Latvijas pilsētām novembrī noslēgs Rīgā.

 

Labdarības akcija „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.

 

0
Autors:„Maxima Latvija” Komunikāciju daļa
Foto:espati.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti