Grigorjevai zaudējums Eiropas spēļu 1/4 finālā 0

Otrdiena, 16 jūn 2015, 11:13 Versija drukāšanai

Grigorjevai zaudējums Eiropas spēļu 1/4 finālā
Pēdējo divu gadu Latvijas labākā sportiste Anastasija Grigorjeva otrdien ar drošu uzvaru sāka vēsturē pirmo Eiropas spēļu sacensības cīņas sportā, tomēr pēc tam piedzīvoja zaudējumu ceturtdaļfinālā. Turpinājumā gan Grigorjevai būs iespēja cīnīties par bronzas godalgu.

Svara kategorijas līdz 63 kilogramiem astotdaļfināla duelī Grigorjeva pārliecinoši uzveica Bulgārijas pārstāvi Elīnu Vasevu.

Pirmajā pusotrā minūtē Grigorjeva veica divus rezultatīvus metienus. Kaut pašā pirmā perioda izskaņā Vaseva divus punktus atguva, cīņas vidū rezultāts bija 6:2 Latvijas sportistes labā.

Kaut otrajā cīņas daļā Vaseva centās aktīvi uzbrukt, visus viņas centienus Grigorjeva apturēja, vēl trīs reizes iegūstot punktus un noslēdzot dueli ar 12:2 savā labā.

Aptuveni pusstundu vēlāk Grigorjeva ceturtdaļfinālā spēkojās ar krievieti Valēriju Lazinsku.

Šī cīņa sākās mierīgi, un pēc pusotras minūtes katra no sportistēm bija nopelnījusi pa brīdinājumam. Kaut cīņa kļuva aktīvāka, krieviete nopelnīja vēl vienu brīdinājumu, ko Grigorjeva izmantoja, izvirzoties vadībā ar 1:0. Savukārt pirmā perioda pēdējā sekundē Latvijas sportiste tam pievienoja vēl divus punktus.

Otrā perioda sākuma daļā Lazinska divus punktus atspēlēja, bet minūti pirms cīņas beigām jau izvirzījās vadībā ar 4:3. Pēdējos uzbrukumos Grigorjeva bija ļoti aktīva, tomēr piedzīvoja neveiksmi.

Grigorjevai bija jācer, ka Lazinska uzvarēs arī pusfināla mačā, kas Latvijas sportistei ļautu piedalīties gandarījuma sacensībās. Kaut pusfinālā pret zviedrieti Hennu Jūhansoni Lazinska zaudēja pirmos divus punktus, turpinājumā viņai izdevās ļoti sekmīgs žņaugšanas paņēmiens un tika svinēta ātra uzvara.

Līdz ar to Grigorjeva gandarījuma turnīra pirmajā duelī spēkosies ar somieti Petru Olli, bet šī dueļa uzvarētāja vakarā duelī par bronzu sacentīsies ar Jūhansoni.

Grigorjeva karjeras laikā trīs reizes kļuvusi par Eiropas čempioni un pērn ieguva pirmo godalgu pasaules meistarsacīkstēs.

Tikmēr neveiksmi pirmajā duelī svara kategorijā līdz 53 kilogramiem piedzīvoja cita Latvijas cīkstone Violeta Ponomarjova, kura pirmās kārtas cīņā pārliecinoši piekāpās Moldovas cīkstonei Natālijai Budai.

Lai saglabātu izredzes uz gandarījuma turnīru, kurā tiks sadalītas bronzas medaļas, Ponomarjovai bija jācer, ka Buda, gūstot vēl divus panākumus, sasniegs turnīra finālu, tomēr viņa apstājās pusfinālā.

Pirmajās trijās sacensību dienās Latvijas cīkstoņiem starti Eiropas spēlēs izvērtās ļoti neveiksmīgi un tika ciestas piecas neveiksmes piecās cīņās.

19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki