SIA “Daugavpils satiksme” turpina darbu pie jaunas elektronisko norēķinu sistēmas izstrādes un aicina pilsētas iedzīvotājus iesaistīties tās pilnveidē. Līdz 10. jūlijam ikviens var aizpildīt aptauju un sniegt priekšlikumus par vēlamajiem risinājumiem un funkcijām.
Uzņēmums uzsver, ka Daugavpils iedzīvotāju līdzdalība ir būtiska jau sistēmas izstrādes sākumposmā, lai topošā sistēma būtu ērta, saprotama un atbilstu reālām pasažietu vajadzībām.
Pirmajā posmā ir sagatavota aptauja, kuras mērķis ir palīdzēt iedzīvotājiem vispirms atcerēties un raksturot reālās ikdienas grūtības, ar kurām viņi saskaras, izmantojot sabiedrisko transportu, un tikai pēc tam novērtēt iespējamos jaunās sistēmas uzlabojumus.
Iedzīvotāju sniegtās atbildes palīdzēs veidot risinājumu, kas, ņemot vērā Eiropas labo praksi, tiks balstīts ne tikai tehniskajās iespējās, bet arī ikdienas lietotāju pieredzē un vajadzībās. Plānots, ka līdzīgas nelielas aptaujas tiks organizētas arī turpmāk, pakāpeniski aptverot dažādas ar sistēmas lietošanu saistītas tēmas.
Aptauju var aizpildīt līdz 10. jūlijam, tiešsaistes anketa pieejama te.
SIA “Daugavpils satiksme” aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā un dalīties ar savu pieredzi, komentāriem un ieteikumiem. Iedzīvotāju iesaiste palīdzēs kopīgi izveidot ērtu, saprotamu un pilsētas vajadzībām piemērotu biļešu sistēmu.