“Vairāk nekā puse Saules skolas absolventu atrod darbu izvēlētajā nozarē. Viņi veiksmīgi strādā un ir ļoti pieprasīti, jo skolā liels uzsvars tiek likts uz praktisko apmācību,” raidījumā "Top Latgale" kanālā LRT+ pastāstīja mācību iestādes direktore Inguna Kokina.
Pēc I. Kokinas teiktā, pēc trešā kursa visiem audzēkņiem ir iespēja strādāt dažādos uzņēmumos – medijos un preses izdevumos, fotogrāfijā un tipogrāfijā. Ir arī iespēja 2–3 nedēļas praksē pavadīt ārvalstīs.
Dažkārt uzņēmumi vēršas pie Saules skolas ar konkrētu ideju, un skolēni ar prieku to īsteno. Piemēram, Inženieru arsenāls ir stabils pasūtītājs – gandrīz visi tā bukleti ir izstrādāti skolas audzēkņu rokām. Šogad ir arī veiksmīgs sadarbības piemērs ar kafejnīcu "Wake up".
Pagājušajā gadā, pateicoties sadarbībai ar Daugavpils domes Attīstības departamentu, Saules skolas audzēkņi pilnībā pārvērta divas autobusu pieturas 18. novembra ielā. Šogad viņiem uzticēts vēl viens projekts – pieturas labiekārtošana Jelgavas ielā.
Pirms projekta īstenošanas studenti publicēs savu darbu maketus apspriešanai sociālajos tīklos.