Biznesa inkubatoros – reālas iespējas jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem 0

Pirmdiena, 28 jan 2019, 08:45 Versija drukāšanai

Biznesa inkubatoros – reālas iespējas jaunajiem un esošajiem uzņēmējiem

Kopš 2016. gada oktobra visā Latvijā darbojas 15 biznesa inkubatori, kas sniedz atbalstu personām un komersantiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai. Katrs no jaunajiem uzņēmējiem saskaras ar dažādām grūtībām, un biznesa inkubatora darbība ir vērsta uz to, lai palīdzētu biznesa idejas realizētājiem jebkurā no darbības etapiem, atrodot katram klientam individuālu pieeju.


 

Katrā no tiem pieejami 3 atbalsta veidi: pirmsinkubācija, kas paredzēta personām, kurām vēl ir tikai ideja un uzņēmums vēl nav nodibināts, kā arī komersantiem idejas attīstības sākumposmā; granti, ar kuru palīdzību ar 50% līdzfinansējumu inkubatora klienti var pretendēt uz grantu pakalpojumiem, kurus komersants ir pats priekšfinansējis un inkubācija, kas paredzēta komersantiem, kuriem jau ir skaidri definēta biznesa ideja un uzņēmums nav vecāks par 3 gadiem.

 

Katram inkubatora dalībniekam ir iespēja pretendēt uz grantu 5 līdz 10 tūkstošu eiro apmērā, turklāt, grants var tikt piešķirts vienam komersantam līdz 8 reizēm gadā, ļaujot ikvienam no inkubatora dalībniekiem kopumā pretendēt uz 80 000 eiro papildfinansējuma. Šobrīd katru trešdienu biznesa inkubators visiem interesentiem piedāvā arī “Atvērtā biroja” pakalpojumu, ko var izmantot gan sava personiskā darba vajadzībām, gan arī iepazīstot biznesa inkubatora sniegtās iespējas un jaunus domubiedrus.

 

Atvērtā ofisa pakalpojums biznesa inkubatorā būs pieejams līdz pat janvāra beigām, un lielas atsaucības gadījumā inkubatora darbinieki sola šādu akciju atkārtot. Taču jau martā inkubators būs gatavs uzņemt jaunus biedrus, kas ir nolēmuši īstenot savas biznesa idejas.

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
Vakar, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti