Līdz 15.jūlijam pilsētas ģimenes aicinātas reģistrēties kvestam “Latvijai 100” 0

Otrdiena, 26 jūn 2018, 08:43 Versija drukāšanai

Līdz 15.jūlijam pilsētas ģimenes aicinātas reģistrēties kvestam “Latvijai 100”
Projekta “Ģimenēm draudzīgu aktivitāšu un infrastruktūras attīstība Daugavpils pilsētā” ietvaros Daugavpils cietoksnī 21.jūlijā notiks kvests – intelektuāla spēle – “Latvijai 100”.


Kvestā tiek aicinātas piedalīties vairākas komandas – ģimenes, kopumā līdz 150 cilvēki, kuri spēles laikā minēs mīklas un risinās dažādus uzdevumus, kā arī centīsies tikt galā ar atjautīgiem tehniskiem risinājumiem. Kvests tiek rīkots ar mērķi stiprināt ģimenes kopības sajūtu un komandas garu, kā arī attīstīt dalībnieku loģisko domāšanu un problēmu risināšanas spējas. Aktivitātes rezultātā dalībnieki interesantā un savdabīgā veidā tiks iepazīstināti ar Daugavpils cietokšņa, pilsētas un valsts vēsturi.

 

Interesenti tiek aicināti reģistrēties kvestam no 20.jūnija līdz 15.jūlijam (ieskaitot) tiešsaistē: https://goo.gl/forms/HQS6koXxtSkGYvKC2

 

Latvijas valsts budžeta finansētās mērķprogrammas ietvaros Daugavpils pilsētā līdz 2018.gada 25.oktobrim tiks īstenots projekts “Ģimenēm draudzīgu aktivitāšu un infrastruktūras attīstība Daugavpils pilsētā”.

 

Projekta mērķis ir veicināt ģimenisko vērtību nostiprināšanu un izcelt ģimenisko tradīciju, kopā būšanas nozīmi pilsētas ģimeņu vidū, īpašu uzmanību veltot pozitīvas dzīves vides veidošanai pilsētas audžuģimenēm.

 

Projekta ietvaros kopumā tiks īstenotas 3 dažādas aktivitātes. No 29.jūnija līdz 1.jūlijam notiks nometne „Laimīgs bērns stabilā ģimenē Latvijas simtgadē”, kurā piedalīsies 30 dalībnieki no pilsētas audžuģimenēm. Nometnes laikā tiks dota iespēja ģimenes locekļiem kopīgi pavadīt laiku, atbalstīt vienam otru dažādās aktivitātēs, kā arī ģimenes varēs dalīties bērnu audzināšanas, savstarpējās komunikācijas un citā pieredzē. Nometnes laikā paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes, tematiskie vakari, kā arī speciālistu vadītas lekcijas.

 

Projekta ietvaros līdz šī gada 25.oktobrim plānots izbūvēt ģimenēm draudzīgu infrastruktūras objektu - izglītojošu bērnu rotaļu laukumu, kas atradīsies Latgales zoodārza teritorijā. Pilsētā trūkst ģimenēm ar bērniem pielāgotas infrastruktūras, iepriekš pieejamā infrastruktūra vairumā gadījumu ir tehniski novecojusi, tāpēc jauna objekta izveide aizvietos nu jau novecojušos objektus, vairos iedzīvotāju, īpaši ģimeņu ar bērniem, interesi izmantot iespēju pavadīt kopā laiku izglītojošajā bērnu rotaļu laukumā.

 

Projekta kopējās izmaksas sastāda 25 316.99 EUR, no tiem: Valsts budžeta finansējums 20 000 jeb 79% un Domes līdzfinansējums 5 316.99 jeb 21%.

0
Autors:www.daugavpils.lv
Foto:Publicitātes foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam
2. oktobrī, 10:15 Mēs turpinām trokšņot!
25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti