Mazajam Dāvidam palīdzēs mūsu labestības spēks 0

Trešdiena, 18 mar 2015, 09:35 Versija drukāšanai

Mazajam Dāvidam palīdzēs mūsu labestības spēks
Ar katru dienu paplašinās akcijas „Labie darbi - 740” dalībnieku loks. Šo akciju izsludināja pilsētas pašvaldība, lai dotu iespēju pilsētniekiem – katram atsevišķam cilvēkam vai kopā ar kolektīvu – veikt labus darbu, veltot to Daugavpils jubilejai un parādot piemēru citiem. Daugavpils deju klubs „Juventa” ir labi pazīstams saistībā ar labdarības akcijām, kuru mērķis ir sniegt palīdzību slimiem bērniem. Ievērojot tradīciju, 21.martā kolektīvs aicina uz koncertu „Dejas spēks” Daugavpils Kultūras pilī. Visi savāktie līdzekļi, kā arī skatītāju ziedojumi tiks nodoti mazā Dāvida ārstēšanai. Kā pastāstīja kluba vadītāja, mazā Dāvida un viņa mammas Jūlijas Libikas liktenis ir aizkustinājis daudzu cilvēku sirdis.


Lēmumu ietekmēja arī nepieciešamība sniegt steidzamu palīdzību. Neveiksmīgas dzemdības noveda pie centrālās nervu sistēmas bojājumiem, vēlāk arī bērnu cerebrālās triekas. Bērna ārstēšanai, braucieniem un apmācībai (Jūlija pati apgūst dažādas metodikas) bija vajadzīga nauda. Lūgumam palīdzēt atsaucās cilvēki un labdarības fonds. Pagājušās nedēļas beigās Jūlija ar savu dēliņu atgriezās no Maskavas, kur puisēns tika ārstēts, izmantojot rehabilitācijas metodi, kas izstrādāta uz adatu terapijas un lāzerterapijas pamata. Tagad viņai jāturpina strādāt pēc piedāvātās programmas, bet, lai sasniegtu vēlamos rezultātus, ir nepieciešami speciāli palīglīdzekļi. Daļu no tiem viņa jau ir iegādājusies.

 

Papildus inventārs ir pasūtīts Itālijā un Vācijā, bet ir nepieciešama nauda tā iegādei un piegādāšanai. Kārtējais brauciens pie Maskavas speciālista ir jāveic rudenī. Juļai un Dāvidam būs jādemonstrē savi panākumi ārstēšanā, un par tiem viņai šaubu nav. „Maskavā es uzzināju, ka nenovērtēju savu bērnu, - atzīst Jūlija. – Viņa muskuļi un locītavas ir labā stāvoklī, tās nav jātaisno, tikai jānostiprina un jāvingrina”. Tagad ir svarīgi nezaudēt laiku, un mūsu spēkos ir palīdzēt ģimenei. Nāciet uz labdarības koncertu, ko jau piekto reizi organizē klubs „Juventa”.

 

Koncertā „Dejas spēks” piedalīsies pazīstami izpildītāji un radošie kolektīvi no Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, viesi no Lietuvas un Krievijas. Labdarības akcija norisināsies Kultūras pilī sestdien, 21.martā, sākums plkst. 17.00.

 

Palīdzību mazajam Dāvidam var sniegt, pārskaitot naudu arī uz kontu: p/k 070781-10202 Julija Libika LV43HABA0551033078862.

0
Autors:Grani.lv
Foto:Jurijs Dunaiskis

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti