U11 jaunieši ar vērtīgu pieredzi atgriežas no liela turnīra Polijā 0

Ceturtdiena, 04 maijā 2017, 13:39 Versija drukāšanai

U11 jaunieši ar vērtīgu pieredzi atgriežas no liela turnīra Polijā
Dmitrija Bogdanova un Denisa Sarafaņuka trenētā 2006. gadā dzimušo puišu komanda atgriezusies no starptautiskā futbola turnīra Polijā. MOSP CUP tika iegūta 14. vieta 36 klubu konkurencē.


MOSP CUP ir vērienīgs futbola turnīrs, kas norisinās Polijas pilsētā Bjalistokā. Spēles notiek uz vienlaicīgi vairākiem laukumiem kā dabīgajiem, tā mākslīgajiem. Turnīrā piedalījās 36 komandas no Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Latvijas un Lietuvas. Starp dalībniecēm bija liela daļa ļoti labi pazīstamu Polijas komandu. Turnīra organizētāji bija parūpējušies par ļoti labu organizāciju.

 

Vienīgais, ko neizdevās nokārtot poļiem – laikapstākļi. Visu piektdienu pamatīgi lija, kas ievērojami ietekmēja spēļu kvalitāti. Bieži vien uz laukumiem veidojās lielas peļķes, bet organizētāji regulāri mainīja spēļu laukumus, lai nodrošinātu maksimāli labus apstākļus. Pirmajā sacensību dienā Daugavpils aizvadīja piecas grupu turnīra spēles. Lai tiktu TOP18, savā apakšgrupā bija jātiek labāko trīs komandu skaitā.

 

To mūsu komanda paveica pārliecinoši. Ar 3:0 tika uzvarēta SEMP Siedlce, 11:0 Augustovas Sparta, 4:0 pret Elkas Rona, kā arī 2:0 pret Klaipēdas Baltai. Izšķirošajā spēlē par 1. vietu grupā mūsu komanda bija vadībā ar 1:0, vēlāk pie rezultāta 1:1 nerealizēja pendeli un cieta neveiksmi 1:2 pret Top54 Biala Podl. Apakšgrupā tika ieņemta otrā vieta, kas ļāva kvalificēties turpmākajai cīņai par medaļām.

 

Diemžēl sestdienas spēlēs komanda nespēja parādīt visu savu potenciālu, piedzīvojot zaudējumus 0:2 pret Rēzekni (Rēzekne Polijā spēlēja ar gadu vecāku komandu), 0:2 MOSP Niebiescy un 0:1 pret Varšavas komandu. Interesanti, ka Varšava turnīra noslēgumā ieguva otro vietu, bet pret Daugavpili izšķirošos vārtus iesita tikai pašās spēles beigās, pie tam spēles gaitā tuvāk panākumam bija tieši daugavpilieši.

 

Noslēdzošajā dienā Bogdanova audzēkņi ar 0:2 zaudēja Suvalku Wigry, kā arī ar 4:0 pārspēja Belhatovas GKS. Turnīra noslēgumā tika iegūta 14. vieta. Pirmajā vietā ne bez skandāliem un tiesnešu palīdzības iekārtojās mājinieki, otrajā vietā Varšava, bet trešajā vietā Kaļiņingrada.

 

Jau pēc turnīra noslēguma mūsu komanda pilnā sastāvā devās uz Polijas Ekstraklases spēli, kurā vietējā Bjalistokas Jagiellonia 12 tūkstošu skatītāju klātbūtnē uzvarēja Ščečinas Pogon. Kā atzina treneris Bogdanovs tā puišiem bija fantastiska pieredze, jo tādu futbola atmosfēru klātienē no viņiem neviens nebija izjutis! Cerams, ka tas nākotnē dos stimulu strādāt vēl vairāk un sasniegt vēl augstāku līmeni!

 

Par labāko spēlētāju mūsu komandā šajā turnīrā tika atzīts Ņikita Barkovskis.

 

U11 jaunieši ar vērtīgu pieredzi atgriežas no liela turnīra Polijā

U11 jaunieši ar vērtīgu pieredzi atgriežas no liela turnīra Polijā

0
Autors:Preses relīze
Foto:Press foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. maijā, 09:29 Zemākā un augstākā maksa par 1 kv. m apkuri Daugavpilī atšķiras 14 reizes
15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti