Daugavpilī atsāksies ceļu remonti 0

Trešdiena, 22 mar 2017, 09:00 Versija drukāšanai

Daugavpilī atsāksies ceļu remonti
Līdz ar labvēlīgu laika apstākļu iestāšanos pilsētā tiks atklāta kārtējā ceļu būves darbu sezona. Darbi var tikt uzsākti tad, kad ceļa klātne iesils līdz temperatūrai, kas nav zemāka par +10 grādiem. Šādos apstākļos uz tās var klāt asfaltu. Visdrīzāk tas būs iespējams aprīļa vidū.


Ziemā notika intensīva gatavošanās darbu uzsākšanai: izstrādāta projektu dokumentācija, veiktas iepirkuma procedūras. Pilsētā esošo ceļu un trotuāru remonts, kā arī jauna būvniecība norit saskaņā ar trīs gadu plānu, tomēr katru gadu, iestājoties pavasarim, ielas vēlreiz apseko, un atkarībā no to stāvokļa plānā tiek ieviestas korekcijas. 21. martā Daugavpils mērs Jānis Lāčplēsis personīgi devās pārbaudīt tos posmus, kurus šogad ir plānots remontēt.

 

Ir paredzēts noklāt ar asfaltu 13 zemes ceļus dažādos pilsētas mikrorajonos, vēl seši ir projektēšanas stadijā. Iepirkuma procedūras uzvarētājs šo darbu veikšanai pagaidām vēl nav nosaukts. Astoņos posmos tiks atsākti pagājušajā gadā uzsāktie darbi. To vidū ir Baznīcas, Pārdaugavas, Miera, 18. novembra (autostāvvieta ar ceļu pie bērnu veselības centra), Zeltkalna, Kraujas un citas ielas. Braucamās daļas remonts uz tilta pāri dzelzceļam Kraujas ielā tiks uzsākts aprīļa sākumā un turpināsies mēneša garumā. Šeit nomainīs asfalta segumu, gaismekļus un nokrāsos margas. Līdz 30. aprīlim Saules ielas posmā no Institūta līdz Vienības ielai tiks veikti darbi kabatu ierīkošanai ar stāvvietām. Papildus zemesceļu asfaltēšanai šī gada ceļu būves darbu programmā ir vēl 25 objekti. Pirmās ielas, kur uzsāks darbus ir Lielā, Birķeneļu un Brjanskas ielas. Pēc iepirkumu procedūras rezultātiem pašvaldības pasūtījumu ieguva Daugavpils firma.

 

Remonts skars arī pilsētas centru, proti, tiks sakārtoti atsevišķi Stacijas un Mihoelsa ielas posmi, kā arī Vienības iela no Raiņa līdz Lāčplēša ielai. Remonta un būvniecības darbiem no autoceļu fonda ir piešķirts 1 miljons 700 tūkstoši eiro. Iepirkumu procedūras gaitā ir izdevies ietaupīt 250 000 eiro. Par šiem līdzekļiem ir plānots izremontēt vēl vairākas ielas. Drīzumā tiks uzsākti vērienīgi darbi, tāpēc pašvaldības speciālisti lūdz ceļu satiksmes dalībniekus būt pacietīgiem, uzmanīgiem un sekot ceļa zīmēm.

 

 

0
Autors:TV DAUTKOM

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti