Daugavpilī startējis taekvondo turnīrs „Baltijas Olimpiskais kauss” 0

Trešdiena, 01 feb 2017, 09:30 Versija drukāšanai

Daugavpilī startējis taekvondo turnīrs „Baltijas Olimpiskais kauss”
Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Starptautiskais taekvondo turnīrs „Daugavpils kauss”. Tajā piedalījās aptuveni 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas. Sacensības norisinājās četrās kategorijās dažādās vecuma grupās: bērni, kadeti, juniori un seniori.


Daugavpils apkopo pagājušā gada sezonas rezultātus un atklāj šī gada turnīru sēriju. Dalībvalstu pārstāvji mūsu pilsētā viesojas jau ne pirmo reizi, viņi augstu vērtē sporta zāles kvalitāti, sacensību organizācijas līmeni un atzīst, ka uz sacensībām Daugavpilī vienmēr brauc ar prieku.

 

Visās turnīra vecuma kategorijās uzstājās Daugavpils taekvondo kluba „Jitae” audzēkņi. Kluba darbību finansiāli atbalsta pilsētas pašvaldība. Mūsu sportisti spēja izrādīt cienīgu konkurenci sāncenšiem. Korejas cīņas mākslas raksturīgākā īpatnība ir aktīva kāju izmantošana cīņas laikā gan sitienu izdarīšanai, gan aizsardzībai. Vārds „taekvondo” tulkojumā nozīmē ceļš uz pilnību. Cīņa ir aizraujoša un efektīga. Turnīra laikā tika apbalvotas 2016. gada rezultatīvākās komandas un sportisti.

 

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Dukšinskis. Pēc Baltijas Olimpiskā kausa rezultātiem par labākajām tika atzītas Latvijas un Baltkrievijas komandas, bet par labākajiem sportistiem atzīti Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji. Latvijas sportistiem ir labs sagatavotības līmenis.

 

Starp Latvijas Taekvondo federācijas labākajiem sportistiem ir Daugavpils taekvondo kluba „Jitae” audzēknis Antons Vavilovs. Pagājušajā gadā Latvijas čempionātā viņš izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Treneris Boriss Ivanovs atzina, ka visi viņa audzēkņi tiecas sasniegt labus rezultātus.

 

Komandu ieskaitē 12 komandu konkurencē uzvaru izcīnīja baltkrievi, rīdzinieki ieguva trešo vietu, bet Daugavpils sportisti ierindojās 2. vietā. Mūsu komandas krājkasītē ir 16 medaļas, 7 no tām – zelta. Otrais 2017. gada Baltijas Olimpiskā kausa turnīrs norisināsies maijā Ventspilī.

 

0
Autors:TV DAUTKOM

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti