Latgales partija: strādā pilsētas labā

 

Nedod nepildāmus solījumus, dari savu darbu par labu dzimtai pilsētai - tas ir tas, kas atšķir no citiem Latgales partijas pārstāvjus. Mazāk vārdu, vairāk darbu!

 

Jānis Lāčplēsis:

 

“Pateicoties Eiropas projektiem, kas tika izstrādāti, Daugavpils saņems vairāk nekā 70 miljonus eiro, lai veiktu autoceļu būvdarbus kā arī skolu un bērnudārzu renovācijas darbus".

 

Jānis Ostrovskis:

 

“Labiekārtotas atpūtas vietas ap pilsētas ūdenstilpnēm, veikti ceļu būvdarbi dažādos pilsētas mikrorajonos, tiek atjaunots cietoksnis”.

 

Jevgēņijs Oļenovs:

 

“Mikrorajonā Liģinišķi uzcelts atkritumu šķirošanas laukums, kur iedzīvotāji var bezmaksas nodot lielgabarītu atkritumus”.

 

Paldies iedzīvotājiem par atbalstu. Pilnu atskaiti par paveikto darbbu Jūs varat atrast vietnē www.latgalespartija.lv.