Holivudas sliktajam siržu lauzējam Šonam Pennam – 55 0

Pirmdiena, 17 aug 2015, 11:44 Versija drukāšanai

Holivudas sliktajam siržu lauzējam Šonam Pennam – 55
Pirmdien, 17. augustā, dzimšanas dienu svin viens no spilgtākajiem Holivudas aktieriem Šons Penns – vīrietis, kurš savu vārdu vēsturē iegravējis ne tikai ar spilgtām lomām, bet arī skaļiem skandāliem un vētrainu privāto dzīvi, šajā dienā atzīmē 55 gadu jubileju.


1,73 metrus garā aktiera kontā ir gandrīz 60 lomu, starp kurām zināmākās ir darbs filmās Mystic River un Milk, par kurām viņš saņēma "Oskara" balvas kā labākais aktieris, kā arī 21 Grams, Carlito's Way, Dead Man Walking, I Am Sam un citas.

 

Penns uzmanību pratis pievērst arī ar savu privāto dzīvi - 1985. gadā viņš apprecējās ar jauniņo popmūzikas zvaigzni Madonnu, un jau no pirmās laulības dienas šai savienībai tika pievērsta pastiprināta uzmanība.

 

Kad paparaci helikopters, kas lidinājās virs kāzu ceremonijas Malibu, bija nokaitinājis aktieri, viņš atrada ieroci un sāka apšaudīt kāzu kadru mednieku.

 

Arī vēlāk Penns pret preses pārstāvjiem nav izrādījis lielu mīlestību, un kādu sensāciju mednieku, kurš bija ielavījies viņa un Madonnas viesnīcas istabiņā, vīrietis, turot aiz potītēm, pārkāra pāri devītā stāva balkona margām.

 

Laulība, kam papraraci sekoja ar nenogurstošu uzmanību, beidzās ar vēl skaļāku skandālu - Madonna, nogurusi no vīra dzeršanas un greizsirdības lēkmēm, 1988. gadā nolēma šķirties, bet Penns savu mīļoto piesēja pie krēsla, sita un mocīja vairākas stundas.

 

Madonna toreiz, vēloties pasargāt sevi no pārmērīgas preses uzmanības, lietu pret vīru neierosināja, un, neraugoties uz notikušo, Penna 55. jubilejas priekšvakarā atzinusies, ka viņš vēl aizvien ir "viņas mūža mīlestība".

 

1996. gadā Penns apprecējās ar aktrisi Robinu Raitu, kura aktierim dāvāja divus bērnus, bet 2010. gadā pēc pāris šķiršanās un atkal kopā saiešanas reizēm šai savienībai pienāca gals.

 

Pēc otrās laulības izjukšanas Pennam bija romāniņš ar Holivudas daiļavu Skārletu Johansoni, bet 2013. gadā viņš sāka satikties ar citu skaistuli - Čārlīzi Teronu.

 

Viņas dēļ Šons atvadījās no savas ieroču kolekcijas, intervijās runāja par laulībām un to, ka šoreiz viņš nekļūdīsies, 2014. gada izskaņā abi saderinājās, bet jūnijā pasauli pāršalca pārsteidzoša ziņa - abu attiecības izjukušas.

 

Ne Penns, ne Terona, kura intervijās bija līgavaini dēvējusi par "sava mūža mīlestību", komentārus par to, kāpēc idillei pienācis gals, nav snieguši.

0
Autors:DELFI
Foto:flickr.com

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti