Jermaļonoka izcīna Eiropas bronzu 0

Pirmdiena, 25 jūl 2016, 11:09 Versija drukāšanai

Jermaļonoka izcīna Eiropas bronzu
Daugavpils cīkstone Jekaterina Jermaļonoka Eiropas kadetu čempionātā brīvajā cīņā izcīnījusi trešo vietu un bronzas godalgu.

Stokholmā notiekošajā Eiropas kadetu čempionātā Jermaļonoka bija veiksmīgākā no visiem Latvijas cīkstoņiem un cīkstonēm. Pirmajā kārtā Jermaļonoka svara kategorijā līdz 40 kilogramiem pārspēja gruzīnieti Guliko Arutiniani.

Ceturtdaļfinālā spraigā cīņā tika pieveikta Turcijas pārstāve Havva Saglama. Pusfinālā Jermaļonoka pārliecinoši kapitulēja Marijai Aleksandrai Cioklejai. Bronzas cīņā Jermaļonoka droši pieveica vācieti Selīnu Mēneri.

Svara kategorijā līdz 52 kilogramiem daugavpiliete Ramina Mamedova zaudēja jau pirmajā cīņā un no tālākās cīņas izstājās.

Brīvajā cīņā vīriešiem Artūrs Karabaņs kvalifikācijas cīņā ar 4:7 piekāpās rumānim Madalinam Barangam un kopvērtējumā ieguva 13. vietu.

Grieķu-romiešu cīņā Jevgenijs Zalivskis 1/8 finālā ļoti līdzīgā cīņā piekāpās Baltkrievijas sportistam un ieņēma 14. vietu. Arī citās svara kategorijās mūsu cīkstoņi piedzīvoja zaudējumus pirmajās cīņās un tālāk netika. Žans Lizbovskis svara kategorijā līdz 58 kilogramiem ieņēma 35. vietu, Vladislavs Mihailovs (63 kg) samierinājās ar 42. vietu, Kirils Dudko (76 kg) ieguva 26. vietu, bet Mihails Čemis (100kg) palika 18. vietā.

0

Komentāri (0)

Citas ziņas

25. jūnijā, 11:53 Vasaras pilnbrieda izstāžu sezonas atklāšana
2. jūnijā, 10:29 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (VIDEO)
31. maijā, 17:35 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (ANONSS)
31. maijā, 11:15 Daugavpils tehnikuma audzēkņi stāžējas ārzemēs (VIDEO)
30. maijā, 15:15 Bērnu drošība vasarā (VIDEO)
29. maijā, 11:07 Policija lūdz atsaukties konflikta lieciniekus
29. maijā, 10:47 Izsludināta pieteikšanās dalībai akordeona mūzikas festivālā
28. maijā, 14:50 Rēzeknē godalgoti izcilākie skolēni (VIDEO)
28. maijā, 12:05 Izplata viltus ziņas par drošības draudiem Daugavpils tiesā (VIDEO)
26. maijā, 10:41 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (VIDEO)
25. maijā, 17:00 Baltkrievu kultūras centrs iegrieza visus jubilejas riņķu dejā
24. maijā, 16:55 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (ANONSS)
24. maijā, 16:05 Eiropas Parlamenta vēlēsānas jau sestdien (VIDEO)
20. maijā, 10:58 Šmakovkas muzejs aicina uz 3. dzimšanas dienu
17. maijā, 21:00 Vasaras sezonā Daugavpils cietoksnī darbosies “Krāmu tirdziņš” (VIDEO)