Daugavpilī noticis Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress” 0

Otrdiena, 14 jūn 2016, 08:57 Versija drukāšanai

Daugavpilī noticis Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”
5. jūnijā, Daugavpils 741. gadskārtas svinību ietvaros, notika V Starptautiskais čempionāts Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Sporta pārvaldi un Daugavpils pilsētas domi.


Čempionātā piedalījās karatisti no 18 Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas pilsētām. Kopā tika sadalīts 41 medaļu komplekts dažādās vecuma grupās un sporta karatē disciplīnās. Daugavpili čempionātā pārstāvēja Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 6. dans) sportisti.

 

Pirmās vietas savās kategorijās izcīnīja: Laura Lapkovska, Ēriks Medņikovs un Vinsents Sivačovs. Otrās vietas ieguvēji: Andrejs Ļaļins, Aleksandra Petrovska, Veronika Bogdanova, Vilnis Kokins, Iveta Boļšakova un Vinsents Sivačovs. Trešo vietu izcīnīja Edvards Juršens.

 

Daugavpilī noticis Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”

Daugavpilī noticis Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”

Daugavpilī noticis Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”

 

Čempionāta izskaņā tika noteikta komanda, kas kļūst par 2016. gada Grand Prix „Daugavpils Fortress” ieguvēju. Šogad, kopsummā izcīnot 75 punktus, par labāko kļuva karatē kluba „Alfa” komanda (vadītājs A. Valuntonis) no Lietuvas pilsētas Paņevēžas. Viņiem tika pasniegts speciālais Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress” kauss. Otrā vieta, izcīnot kopā 70 punktus, karatē klubam „Satori” no Latvijas un trešā vieta, ar kopsummā izcīnītu 61 punktu, – Daugavpils Karatē Akadēmijai „LFSKA”.

 

Visiem goda viesiem un klubu vadītājiem tika pasniegtas piemiņas dāvanas ar mūsu pilsētas simboliku, bet par godu Daugavpils karatē 37. gadadienai – īpaši atzīmēti visi Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” karatē Meistari: Maksims Kirejevs, Evita Miglāne, Valērijs Kukjans, Vitālijs Goršečņikovs, Mihails Špiļevojs, Irēna Medņikova, Alvis Ivanovs un Jurijs Orehs, kas kopā ar Akadēmijas vadītāju Andreju Komaru, iegulda lielu darbu karatē attīstībā mūsu pilsētā un karatē tradīciju saglabāšanā.

 

Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem čempionāta viesiem un dalībniekiem par lielisku Karatē pasākumu!

 

0
Autors:Preses relīze
Foto:„LFSKA”

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Vakar, 13:49 Pledi ne tikai mūs sasilda, bet arī rotā māju
1. februārī, 10:40 Labākās dāvanu idejas sievietēm - ideāli piemērotas jebkuriem svētkiem
31. janvārī, 20:08 Kā darbojas saules paneļi un vai tie ir piemēroti manam mājoklim?
30. janvārī, 21:41 Kā darbojas saules paneļi un vai tie ir piemēroti manam mājoklim?
26. janvārī, 13:47 Kā trauksmes signālus par psihisko veselību atpazīt ikdienā
31. decembrī, 22:30 Vecgada Top Latgale raidījums Vienības laukumā
31. decembrī, 13:19 2022. gada apskats
22. decembrī, 16:18 Kā nezaudēt naudu tirgojot kriptovalūtas
22. decembrī, 13:31 Kāpēc putekļu sūcēji var kļūt neciešami skaļi
13. decembrī, 11:32 “Maxima Latvija” kļūst par IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2023 pirmo oficiālo partneri Latvijā
28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)
31. oktobrī, 18:59 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 5)
31. oktobrī, 09:00 Atver jaunu analīžu nodošanas punktu Ķīmiķu mikrorajonā
30. septembrī, 15:05 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 4)
15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti