Olimpiešu atbalstam Daugavpilī uzlādē jau otro Elektrum enerģijas lāpu 0

Otrdiena, 07 jūn 2016, 07:52 Versija drukāšanai

Olimpiešu atbalstam Daugavpilī uzlādē jau otro Elektrum enerģijas lāpu
Svētdien, 5. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku ietvaros Vienības laukumā norisinājās jau otrais sporta un izklaides sērijas „Enerģiju olimpiešiem” pasākums, kas vienuviet pulcēja vairākus tūkstošus lielus un mazus aktīva dzīvesveida piekritējus ar mērķi atbalstīt uz Vasaras Olimpiskajām spēlēm braucošos Latvijas sportistus.


Visas dienas garumā apmeklētājiem bija iespēja piedalīties neskaitāmās jautrās aktivitātēs, pasākuma kulminācijā kopīgiem spēkiem uzlādējot krāšņo Enerģijas lāpu un vienojoties enerģijas žesta kopbildei.

 

Lai nodotu olimpiešiem savu enerģiju, Daugavpils iedzīvotāji un pilsētas viesi jau no plkst. 12:00 dienā varēja demonstrēt spējas 10 dažādās enerģijas vākšanas disciplīnās, šaujot ar loku, turoties mežonīgā buļļa mugurā, griežot ap vidukli riņķi, lecot ar lecamauklu, sitot veseri, trenējot skaļāko uzvaras saucienu, metot grozā basketbola bumbu, pievelkoties, ceļot svara bumbu un veicot citas aizraujošas aktivitātes, kas četru darbīgu stundu laikā ļāva uzlādēt simbolisko Elektrum Enerģijas lāpu.

 

Pasākuma ievaddaļā apmeklētājus sveica reģiona izcilie sportisti - cīkstonis Imants Lagodskis, triatlonists un treneris Anatolijs Levša, astoņkārtējā Latvijas čempione paukošanā Jūlija Vasnoviča un daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, kuri ikvienu mudināja iesaistīties enerģijas uzlādes disciplīnās, jau uzreiz pēc tam rādot piemēru un aizsākot aizraujošo Enerģijas lāpas uzlādes procesu. Dienas gaitā ikkatrs interesents varēja arī aprunāties, nofotografēties un pat mēroties spēkiem ar kādu no sportistiem.

 

Pēcpusdienā, kad pirmie uzdevumi bija godam izpildīti, klātesošos ar iedvesmojošām uzrunām sveica arī pasākuma goda viesi – uzņēmuma AS “Latvenergo” komercdirektors Uldis Bariss, Latvijas Olimpiskās komitejas finanšu direktors Aldis Āboliņš, kā arī Daugavpils domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Dukšinskis, kuri tāpat kā sportisti pielika roku simboliskās Enerģijas lāpas uzlādē.

 

Pasākuma vadītāja lomā arī šoreiz iejutās allaž enerģiskais Armands Simsons, savukārt par uzlādējošu muzikālo noformējumu rūpējās Normunds Jakušonoks ar pavadošo grupu un DJ Kārlis Blumfelds. Saulainās svētdienas gaitā apmeklētāji tika aicināti baudīt arī plašu izklaides aktivitāšu programmu - ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus, fotografēšanās priekus, Elektrum energoefektivitātes centra padomus, Latvijas Radio tiešraides, jautras sacensības, atrakcijas un spēles pašiem mazākajiem censoņiem, kā arī vienojošo enerģijas žestu un Enerģijas lāpas uzlādi pasākuma kulminācijā.

 

Apvienojot entuziasma pilno pasākuma dalībnieku spēkus, dienas gaitā tika savākts necerēti liels enerģijas daudzums: 384 uzvaras saucieni, 3468 pietupieni ar svara bumbu, 578 rezultatīvi šāvieni ar loku, 914 basketbola bumbas metieni grozā un 521 vesera sitieni. Šajā kategorijā spēcīgākā sitēja titulu ar 10 punktiem ieguva vairāk nekā 20 dalībnieki, padarot to par vienu no vispopulārākajām enerģijas vākšanas disciplīnām Daugavpils iedzīvotāju vidū.

 

Jau nākamajās nedēļas nogalēs līdz pat 10. jūlijam kampaņas „Enerģiju olimpiešiem” pasākumi norisināsies arī citās lielākajās Latvijas pilsētās – Ventspilī, Rēzeknē, Liepājā un Rīgā.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti