Daugavpils "Lokomotīve" atklās sezonu savā trasē 0

Piektdiena, 08 apr 2016, 16:06 Versija drukāšanai


Svētdien, 10.aprīlī, stadionā “Lokomotīve” noritēs Polijas līgas Nice šīs sezonas pirmais mačs. Mūsu komandas sāncensis būs “Polonia Bydgoszcz”. 


Jau ir pagājis pus gads kopš brīža, kas Daugavpils trasē noslēdzās pēdējais brauciens. Mūsu pilsētas komandas līdzjutēju tūkstoši sešu mēnešu laikā jau paguva noilgoties pēc iemīļotā spīdveja. Bet gaidīt palicis nedaudz, jo sezona tiks atklāta jau 10.aprīlī. Polijas līgas Nice ietvaros “Lokomotīve” sacentīsies ar komandu “Polonija” no Bidgoščas.

 

“Polonija Bidgošča” ir viens no titulētākajiem klubiem Polijā. Bet tagad tas piedzīvo ne pašus labākos laikus. No sastāva galvenos var minēt: divus brāļus Golubj, kā arī Kudrjašovu un Kulakovu, tie ir vidēji braucēji, kuri dažreiz arī var labi startēt, un Latvijas čempions Endžejevskis, kurš starp citu ir viņu sastāvā.

 

Kā atzīst Daugavpils spīdveja vadītājs Valērijs Šidlovskis, sāncensi nevajadzētu novērtēt pārāk zemu, pretējā gadījumā sekas var būt pavisam citas. Pie tam, komandai braukšanas treniņu starp sezonām bija maz. Veikt pilnvērtīgus treniņus nebija iespējams laika apstākļu dēļ. Sava trasē komanda varēja izbraukt tikai otrdien, 5.aprīlī. Viens brauciens “Lokomotīvei” jau tika aizvadīts samērā veiksmīgi. Patreizējais līgas čempions izbraukumā uz Krosno ieguva uzvaru ar rezultātu 57:33

 

Šajā sezonā Valērijs Šidlovskis plāno biežāk iekļaut sastāvu galvenokārt vietējos sportistus, dodot viņiem iespēju attīstīties. Gaidāmajā mačā ar Bidgošča komandu piedalīsies tikai viens leģionārs – Jonas Kilmakorpi. Šī mača sastāvus varat apskatīt portālā grani.lv.

 

Tātad, 10.aprīlī stadionā “Lokomotīve” tiks aizvadīts pirmais sezonas mačs. Sākums 16.00. Kā iepriekš, avīzes “СейЧас” abonentiem spēkā ir īpašais piedāvājums.

 

Tie, kuri nedēļas izdevumus abonēja gadam, biļetes mačam ar “Poloniju” var iegādāties ar 25% atlaidi. Biļešu iegādei ar atlaidi stadiona kasēs jānorāda abonēšanas kvīts 2016.gadam.

0
Autors:Grani.lv
Foto:Jurijs Dunaiskis

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru
22. augustā, 12:40 Padomi, izvēloties bāra papildinājumus
10. augustā, 13:04 Daugavpilī uzlabos kultūras un tūrisma jomu pārvaldību
1. augustā, 16:29 Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara
9. jūlijā, 20:18 "Mēs iepazinām televīzijas maģiju"
30. jūnijā, 14:07 Daugavpilī notika Izgudrotāju festivāls
28. jūnijā, 18:41 Erasmus+ projekti sniedz iespējas pilnveidoties pedagogiem un vidusskolēniem
19. jūnijā, 16:30 15. jūnijā Daugavpilī notika multfilmas veidošanas pasākums
14. jūnijā, 09:42 Uzsākta Aveņu ielas atjaunošana
6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti