Vasiļjevs pasaules čempionātā sasniedz personisko rekordu 0

Trešdiena, 06 apr 2016, 10:52 Versija drukāšanai


Pirmo reizi Latvijas daiļslidošanas vēsturē, mūsu daiļslidotājs pasaules čempionātā spēja iegūt četrpadsmito vietu pieaugušo vidū. Šo jauno virsotni sasniedza talantīgs Daugavpils sportists - Deniss Vasiļjevs, kuram ir tikai 16 gadu.


Daugavpilietis Deniss Vasiļjevs visas savas sporta karjeras laikā nebeidz mūs izbrīnīt un priecēt ar saviem panākumiem. Šoreiz viņš pakāpies vēl augstāk. Pirmo reizi, piedaloties pasaules čempionātā, pieaugušo konkurencē, Deniss ieguva 14.vietu. Šobrīd tas ir Latvijas daiļslidošanas rekords. Īsās programmas izpildījuma laikā Deniss iekaroja izcilas treneres Tatjanas Tarasovas atzinību, kura komentēja meistarsacīkšu dalībnieku sniegumus.

 

Viņa veiksmīgā uzstāšanās bija acīmredzama, jo visi skatītāji piecēlās kājās, lai sveiktu viņu ar skaļiem aplausiem.

 

Pēc īsās programmas Deniss ieguva desmito vietu, tomēr pēc izvēles programmas izpildījuma viņš palika četrpadsmitais. Tomēr nevajag aizmirst, ka viņa krājkasē vēl nav četru apgriezienu lēciena, kā tas ir daudziem pieaugušiem un ļoti pieredzējušiem sportistiem.

 

Pirmdienas vakarā Deniss atgriezās Daugavpilī. Tagad viņam ir jāiespēj nokavētais mācībās, kā arī jāturpina trenēties - pagaidām vienatnē, bez sava trenera. Pašsaprotami, ka jaunajam sportistam, kurš Daugavpils vārdu nes visa pasaulē, nepieciešams pats optimālākais treniņu laiks.

 

Deniss ir olimpiskās vienības dalībnieks, bet viņš šobrīd netiek pilnībā nodrošināts ar to, kas viņam nepieciešams. Šodien Deniss saņem finansējumu no Olimpiskās vienības, kas ir nedaudz vairāk par diviem tūkstošiem eiro. Šo līdzekļu pietiek aptuveni divu nedēļu treniņiem Sočos, kur sportists trenējas pie viena no izcilākajiem pasaules speciālistiem - Alekseja Urmanova. Daļu līdzekļu piešķir pilsēta un Olimpiskais centrs, kā arī sporta skola, kura pēc Ulda Pastara domām, varētu piešķirt vairāk līdzekļu, ņemot vērā, ka šogad no pilsētas budžeta tika saņemti papildus 57 tūkstoši eiro.

 

Denisam ir sešpadsmit gadi, viņš ir sporta skolas audzēknis un tāds viņš var būt līdz 25 gadu vecumam. Pie tam, viņš sasniedz ļoti augstus rezultātus. Tomēr rodas iespaids, ka sporta skolai tie nav nepieciešami. Arī vairāki treneri ir izteikuši šādus izteikumus attiecībā uz Daugavpils sporta skolas administrācijas attieksmi pret audzēkņu sasniegumiem.

 

Pats galvenais, ka sportists neatmet cerību un ir gatavs strādāt diennaktīm, lai nākotnē uzlabotu rezultātus. Viņa mērķis ir olimpisko spēļu medaļa - vēlams zelta. Savukārt mēs, savu iespēju robežās, sekosim līdzi tam, lai sportista finansiālais atbalsts tiktu palielināts, tai skaitā no Daugavpils sporta skolas līdzekļiem.

0
Autors:Grani.lv
Foto:kadrs no video

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti