Rīgas "Dinamo" hokejisti zaudē HK "Soči" komandai 0

Trešdiena, 25 nov 2015, 08:57 Versija drukāšanai

Rīgas "Dinamo" hokejisti zaudē HK "Soči" komandai
Rīgas "Dinamo" hokejisti otrdien "Arēnā Rīga" mača beigās centās atspēlēties, nomainot vārtsargu pret laukuma spēlētāju, taču ar rezultātu 1:2 zaudēja HK "Soči" komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, liecina rīkotāju informācija.

"Dinamo" labā vienīgos vārtus nepilnas trīs minūtes pirms mača beigām guva Miks Indrašis, kurš realizēja skaitlisko vairākumu, rīdziniekiem spēlējot sešiem spēlētājiem pret trim pretiniekiem.

Rīdzinieki zaudēja vārtus pirmā perioda vidū, kad HK "Soči" sastāvā precīzs bija Andrejs Kosticins. Perioda turpinājumā "Dinamo" divas reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā, tomēr izlīdzināt rezultātu rīdziniekiem neizdevās.

Arī otrajā periodā "Dinamo" bija iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču ar vārtu gūšanu rīdziniekiem joprojām nesekmējās. Otrā perioda beigās neizšķirtu varēja panākt Lauris Dārziņš, taču viņa metienu atvairīja vārtsargs.

"Dinamo" trešā perioda vidū pirmo reizi mačā nācās spēlēt skaitliskajā mazākumā, taču HK "Soči" savu izdevību izmantoja un guva otros vārtus. Precīzs bija Zijats Paigins, bet otro rezultatīvo piespēli nopelnīja Iļja Krikunovs.

Rīdzinieki centās spēlēt aktīvi, kā rezultātā pretinieki pelnīja noraidījums. Mača galotnē nomainot vārtsargu, rīdzinieki tika pie iespējas spēlēt skaitliskajā vairākumā sešatā pret trim pretiniekiem, kas sekmēja "Dinamo" vārtu guvumu, ko realizēja Indrašis.

Rietumu konferencē "Dinamo" ar 38 punktiem 33 spēlēs ir pēdējā - 14.vietā, savukārt HK "Soči" ar 51 punktu 33 mačos ierindojas 6.pozīcijā.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs ceturtdien mājās pret Jaroslavļas "Lokomotiv", bet svētdien savā laukumā rīdzinieki uzņems galvenā trenera Arta Ābola vadīto Toljati "Lada" komandu, kuru pārstāv arī vārtsargs Edgars Masaļskis.

0
Autors:BNS

Komentāri (0)

Citas ziņas

Vakar, 14:42 Šonedēļ 72 valsts autoceļu posmos notiek būvdarbi
Vakar, 13:31 Šonedēļ gaidāms +30 grādu karstums, bet nedēļas izskaņā plaši nokrišņi
Vakar, 12:31 Pašvaldības policija Daugavpils centrā noķer dzērājšoferi
12. jūlijā, 14:17 Soctīklu lietotāji šausminās par zobu pastu un veļas pulveru cenu milzu atšķirību - Vācijā divreiz lētāk!
12. jūlijā, 11:12 13. jūlijā tiks nodrošināti tramvaju papildreisi
12. jūlijā, 08:29 Kāpēc mūsu produkti Lietuvā maksā lētāk? Mēs maksājam... par emocionālo sastāvdaļu
21. jūnijā, 12:57 Nodibinājums "Rūpes" pabeidza latviešu valodas apmācības Latgales reģiona NVO 1
6. jūnijā, 15:46 Inženieru arsenālā – ne tikai retro tehnika, bet arī modernie skaistuļi! 1
30. maijā, 13:45 Erasmus+: unikāla iespēja Latgales Industriālā tehnikuma izglītojamajiem un darbiniekiem
20. maijā, 09:29 Zemākā un augstākā maksa par 1 kv. m apkuri Daugavpilī atšķiras 14 reizes
15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī 1
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?