'Zvaigžņu kari' pārraksta vēsturi un 12 dienās nopelna miljardu dolāru 0

Pirmdiena, 28 dec 2015, 08:54 Versija drukāšanai

'Zvaigžņu kari' pārraksta vēsturi un 12 dienās nopelna miljardu dolāru
Jaunā zinātniskās fantastikas filma "Star Wars: The Force Awakens" ("Zvaigžņu kari: Spēks mostas") 12 dienās guvusi miljarda ASV dolāru ieņēmumus, vēsta aģentūra "Bloomberg".


Nevienai citai kinolentei tik īsā laikā līdz šim nav izdevies sasniegts miljarda atzīmi.

 

"Mēs pārrakstām vēsturi," aģentūrai sacījis pētījumu un mediju mērījumu centra "Rentrak" vecākais analītiķis Pols Dergarabīdians. "Filmas atkārtotiem skatījumiem ir sneiga bumbas efekts."

 

Viņa vērtējuma filmas komerciālie panākumi ir satriecoši, ņemot vērā to, ka uz lielajiem ekrāniem Ķīnā tā nonāks tikai nākammēnes.

 

Līdz šim kinolente, kam visātrāk izdevās nopelnīt miljardu dolāru, bija "Juras laikmeta pasaule". Šī gada jūnijā šai filmai tas izdevās 13 dienās.

 

Jaunajiem "Zvaigžņu kariem" saskaņā ar apkopotajiem datiem pieder arī atklāšanas nedēļas nogales rekords.

 

Šī ir septītā daļa "Zvaigžņu karu" filmu sāgā, kuras notikumi norisināsies 30 gadus pēc oriģinālās triloģijas pēdējās filmas "Džedaju atgriešanās" notikumiem.

0
Autors:DELFI

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija

 

-LRT+



-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti