Latvijā reģistrētais 'Bugatti' tikšot izīrēts uzņēmuma klientiem 0

Ceturtdiena, 05 jan 2017, 16:17 Versija drukāšanai

Latvijā reģistrētais 'Bugatti' tikšot izīrēts uzņēmuma klientiem
Latvijā reģistrētais 1,8 miljonus eiro vērtais "Bugatti Veyron" tikšot izīrēts SIA "Jacob LV" klientiem, līdzīgi kā savulaik ekskluzīvais "Pagani Zonda" rodsters, ceturtdien raksta "Latvijas avīze" (LA) ar atsauci uz uzņēmuma vienīgā īpašnieka – Britu Virdžīnu salās reģistrētā "ADVIPRO GmbH Corp." – valdes locekli Dinu Zakmani.


Cik izmaksātu "Bugatti Veyron" noma, ja kāds to vēlētos, piemēram, savām kāzām, Zakmane "Latvijas avīzei" neatklāja. Jāatzīmē, ka dažādās Rietumeiropas pilsētās "Bugatti Veyron" noma maksā 9900 eiro dienā, liecina ekskluzīvo automobiļu nomas "King Rent" interneta mājaslapas informācija.

 

Kā pieļauj LA, tieši ar auto izīrēšanu uzņēmums, visticamāk, atradis plaisu likumdošanā, jo likums paredz, ka gadījumā, ja uzņēmums automobili iegādājas iznomāšanai peļņas nolūkos, tad auto uzturēšanas izdevumus var iekļaut SIA tiešajos izdevumos, ja ienākumi no nomas veido vismaz 90% no uzņēmuma apgrozījuma. "Jacob LV" kā darbības veidu izvēlējušies tieši šādu metodi.

 

Tāpat Zakmane neprecizē, kur ņemti aptuveni divi miljoni eiro šī superauto iegādei. "Bija uzkrājušies līdzekļi no citiem gadiem, kurus tagad izmantojām," avīzei sacīja uzņēmēja. "Lursoft" datubāze gan liecina, ka šis uzņēmums aizvadītos četrus gadus cietis tikai zaudējumus. Piemēram, 2015. gadā tas strādāja ar 30 136 eiro apgrozījumu un 85 618 eiro zaudējumiem.

 

Jau rakstījām, ka par "Jacob LV" uzņēmumu interesi izrādījis arī VID. Zakmane "Latvijas avīzei" apgalvojusi, ka neko nezinot par VID aktivitātēm attiecībā uz uzņēmumu, lai to prasot grāmatvedei. Savukārt "Jacob LV" grāmatvede LA raksta autoram atbildējusi, ka šo jautājumu nekomentēs.

 

Atgādinām, ka pirms tam "Jacob LV" plašāku atpazīstamību ieguva ar vairākus simtus tūkstošus eiro vērtā "Pagani Zonda Roadster F Clubsport" reģistrāciju Latvijā 2007. gadā. Pamatā gan šis auto tika novērots Monako ielās, kur tas vairākus gadus braukāja bez derīgas tehniskās apskates. Neilgi pirms pārdošanas 2016. gadā "Jacob LV" šim "Pagani Zonda" superauto uzlika individualizētās Latvijas transportlīdzekļu reģistrācijas numurzīmes "ZONDA", kuras tagad rotā "Bugatti Veyron" spēkratu.

 

Jāatzīmē, ka šī "Pagani Zonda" vērtība nepilnu 10 gadu laikā bija krietni pieaugusi, sasniedzot aptuveni divus miljonus eiro, kā liecina attiecīgās modifikācijas superauto pārdošanas sludinājumi pasaulē pēdējo gadu laikā.

 

 

 

0
Autors:DELFI
Foto:flickr.com

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti