Kā iepirkties izpārdošanu laikā 0

Trešdiena, 11 feb 2015, 08:00 Versija drukāšanai

Kā iepirkties izpārdošanu laikā
Izpārdošanu laiks jau ir pilnā plaukumā praktiski visos veikalos Latvijā. Šajā laikā tev ir iespēja atrast sev nepieciešamās preces par īpaši pievilcīgu cenu, neatkarīgi no tā, ko tu meklē - dārga zīmola kurpes vai vannas istabas paklājiņam.


Daudzi izpārdošanu laikā pērk visu, kas iekrīt acīs – gan vajadzīgās lietas, gan citas preces,  aizbildinoties ar frāzi “gan jau noderēs”. Šīs lietas pēc tam nonāk skapī, un vairumā gadījumu netiek lietotas. Bezmaksas siers peļu slazdā tiek tikai attapīgākajai pelei, tādēļ, iepērcies pārdomāti, lai neiztērētu daudz naudas par lietām, kuras tev nemaz nav nepieciešamas.

 

Iepazīsties ar dažiem pamatprincipiem, lai iepirkšanās izpārdošanu laikā sagādātu prieku!

 

1. Ģērbies ērti un atbilstoši!


Pārliecinies, ka apģērbs, ko uzvelc pirms došanās iepirkties, ir ērts un viegli novelkams. Tev nāksies vairākas reizes piemērīt dažādas drēbes, tādēļ  kleita ar rāvējslēdzēju uz muguras nebūs labākā izvēle. Vislabāk uzvilkt ko tādu, ko ir ērti novilkt un uzvilkt atpakaļ. Izvairies arī no augstpapēžu kurpēm. Ja tev būs daudz jāstaigā, tavas kājas būs pateicīgas par ērtām sporta kurpēm vai zemu papēžu zābaciņiem. Mērot drēbes, neitrālas krāsas augstpapēžu kurpes vari paņemt arī no plaukta veikalā, lai redzētu, kā apģērbs izskatīsies ar kurpēm. 

 

2.Pārdomā savu iepirkšanās taktiku!


Tavi labākie palīgi iepirkšanās laikā būs skaidrs mērķis, pacietība un daudz enerģijas! Izvēlies labāko laiku iepirkumiem, lai tev nenāktos saskrieties ar milzīgu pircēju baru. Veikalos vismazāk cilvēku ir darba dienu rītos.

 

3. Novērtē to, kas tev jau ir!


Atver skapi un izvērtē, kas tev ir nepieciešams, kas ir novalkāts un kas patiesi trūkst.  Izveido sarakstu ar nepieciešamajām lietām, lai neiekristu izpārdošanas piedāvājumu virpulī! Ja kāda prece nav minēta tavā sarakstā, lai tā paliek veikala plauktā.

 

4. Ieplāno budžetu!


Uz veikalu ņem līdzi tikai tik daudz naudas, cik esi paredzējusi tērēt. Citādi, ieraugot cenu un atlaižu burzmu, vari nopirkt kaut ko lieku. Ja ņemsi līdzi tikai noteiktu naudas summu, neiztērēsi vairāk, kā bija plānots!

 

5. Salīdzini cenas un kvalitāti!


Droši salīdzini preču cenas un sastāvu, lai pārliecinātos, ka izvēlies kvalitatīvāko preci par labāko cenu. Nepērc preci uzreiz tikai tādēļ, ka tai ir liela atlaide. Atliec to glabāšanā. Iespējams citā veikalā šī pati prece maksās lētāk vai būs kvalitatīvāka. Nenāk par sliktu interesējošos veikalus apmeklēt arī pirms atlaižu sākuma, lai izpārdošanas laikā varētu salīdzināt, vai atlaide tiešām atbilst patiesībai.

 

6. Izvēlies iepirkšanās vietu!


Izvēlies veikalu ar plašu un labu piedāvājumu klāstu. Tomēr nezaudē modrību! Noskaidro, vai ir iespējams atdot preci un saņemt naudu atpakaļ noteiktā, laikā, ja tomēr neesi apmierināta ar to. 

 

Atlaižu laiks var būt visai izdevīgs, lai iegādātos zīmolu preces un ietaupītu naudu. Tomēr var gadīties, ka arī ar atlaidi, kārotā prece tomēr ir pārlieku dārga un tev pietrūkst līdzekļu tās iegādei.

 

Šādā gadījumā, nepieciešamo summu vari aizņemties ātro kredītu uzņēmumā. Tomēr, pirms piekrīti ātrā kredīta noteikumiem, rūpīgi apsver savas iespējas atmaksāt kredītu, izskati visus piedāvājumus un izvēlies atbilstošāko.

Autors:Gudriem.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti