Aglonas svētku nodrošināšanai nākamgad no valsts budžeta nepieciešami 134 tūkstoši eiro 0

Svētdiena, 12 jūn 2016, 12:55 Versija drukāšanai

Aglonas svētku nodrošināšanai nākamgad no valsts budžeta nepieciešami 134 tūkstoši eiro
Valsts nozīmes pasākuma starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā – Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku nodrošināšanai 2017.gadā nepieciešami 134,1 tūkstotis eiro, kas ir vairāk nekā piešķirts šogad, liecina likumprojekts, kuru otrdien, 14.jūnijā, skatīs valdība.


Saskaņā ar likumprojekta anotāciju, Iekšlietu ministrijai nepieciešami 33,3 tūkstoši eiro ceļu satiksmes organizēšanai, personu un sabiedrības drošības garantēšanai, apsardzes veikšanai, ugunsdrošības un glābšanas profilaktisko pasākumu veikšanai, degvielas iegādei 70 litru apmērā, kā arī komandējuma izmaksu segšanai četriem darbiniekiem četrām dienām.

 

Savukārt Veselības ministrijai nepieciešami 38,8 tūkstoši eiro neatliekamās medicīniskās palīdzības nodrošināšanai un koordinēšana - medpunktu izveidei, intensīvās terapijas brigādes darba nodrošināšanai, reanimācijas brigādes darba nodrošināšanai, ārsta palīgu brigāžu darba nodrošināšanai, vadības ārstu un pirmās palīdzības posteņu nodrošināšanai.

 

Tieslietu ministrijai tikmēr nepieciešamo 55,5 tūkstoši eiro atkritumu konteineru nomai un to kompleksai apkalpošanai, kā arī cieto sadzīves atkritumu savākšanai, šķirošanai, pārvadāšanai un apglabāšanai, atkritumu konteineru uzstādīšanai, to remontam un uzturēšanai, mazgāšanai un dezinficēšanai; pārvietojamo sabiedrisko tualešu nomai; divu artēzisko urbumu, divu dzeramā ūdens spiedbāku un dzeramā ūdens apgādes tīkla cauruļvadu profilaktiskā attīrīšanai Aglonas bazilikas kompleksā, Aglonas katoļu ģimnāzijā.

 

Vēl divus tūkstošis eiro izmaksās nepārtrauktas elektroapgādes garantēšana pasākuma norises laikā, 2,9 tūkstošus - notekūdeņu un kanalizācijas sistēmas darbības garantēšana, 14,1 tūkstotošus - apskaņošanas pakalpojumu nodrošināšana, sešus tūkstošus - video translāciju nodrošināšana, 5,3 tūkstošus drošības un sabiedriskās kārtības nodrošināšanai iesaistīto zemessargu dienesta uzdevumu izpildes un uzturdevas kompensācijai, degvielai un materiāliem.

 

Paredzēts, ka Iekšlietu ministrija, Veselības ministrija un Tieslietu ministrija tām paredzētos uzdevumus nodrošinās piešķirto valsts budžeta līdzekļu ietvaros.

 

Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku nodrošināšanai šogad ir piešķirti 125,9 tūkstoši eiro.

0
Autors:BNS
Foto:BNS foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti