Otrdienas pēcpusdienā vietām Latvijā, galvenokārt valsts dienvidaustrumu daļā, turpinās lietus, ir arī stiprs lietus un pērkona negaiss. Gaisa temperatūra plkst.14 bija no +13 grādiem Alūksnē līdz +24 grādiem Liepājā, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.
Vakarā un naktī vietām veidosies jauni negaisa mākoņi, kas virzīsies no rietumiem uz austrumiem. Trešdien būs pārsvarā apmācies laiks, valsts lielākajā daļā brīžiem līs.
Pūtīs lēns vējš, naktī Vidzemē - mērens austrumu vējš, dienā Kurzemē - mērens rietumu vējš.
Naktī un no rīta vietām, īpaši valsts dienvidos, veidosies migla; gaisa temperatūra būs +11..+15 grādu, Kurzemē līdz +18 grādiem.
Dienā gaiss iesils līdz +15..+20 grādiem, Latgales dienvidos - līdz +24 grādiem.
Rīgā iespējams īslaicīgs lietus un pērkona negaiss; trešdien gaidāms apmācies laiks un lietus. Pūtīs lēns vējš. Gaisa temperatūra naktī +13..+14 grādu, dienā +18 grādu.