Latvijas U-20 basketbolistes ar sagrāvi sāk Eiropas čempionātu 0

Piektdiena, 03 jūl 2015, 09:58 Versija drukāšanai

Latvijas U-20 basketbolistes ar sagrāvi sāk Eiropas čempionātu
Latvijas sieviešu U-20 basketbola izlase Eiropas čempionātā Kanāriju salās pirmajā spēlē pārliecinoši zaudēja Slovākijas komandai – 48:64 (10:17, 19:42, 34:56).  Latvijas izlases labā 15 punktus guva Digna Strautmane, bet pa septiņiem punktiem tikmēr iemeta Arta Frīdenberga un Sindija Kudule.

Latvijas U20 izlases galvenais treneris Aigars Nerips:

"Pēdējās pārbaudes spēles bija pakliedējušas bažas par mūsu pirmo un otro numuru spēju ne tikai nodrošināt stabilu bumbas kontroli, bet arī pretinieču aizsardzības spiediena apstākļos organizēt komandas spēli. Taču oficiālās spēles spriedze laikam darīja savu un šodien atkal bija problēmas. Iegūtā pārliecība bija kaut kur pazudusi, pret sāncenšu zonu uzbrukumā neizvēlējamies pareizos risinājumus. Nekas vieglāks mūs negaida arī turpmāk, jo arī nākamās pretinieces aizsardzībā spēlē ļoti agresīvi. Būs vien jātiek galā.

Nebija pietiekami labas komunikācijas. No piecām spēlētājām divas dzirdēja norādījumus un attiecīgi rīkojās, bet pārējās it kā dzirdēja, taču laukumā darīja kaut ko savu.

Pret uzbrucējām un centra spēlētājām ir pretenzijas par nespēju ieņemt pozīciju, lai saņemtu bumbu. Pietrūka agresivitātes un spiediena uz groza apakšu. Metām tikai četrus sodus – komentāri lieki...

Pirmās ceturtdaļas beigās un otrajā ceturtdaļā pietrūka kolektīvo emociju, kolektīvās nepiekāpības. Prasmes galējas nepieciešamības gadījumā uzsist piezīmi, bet nekādā ziņā neļaut pretiniecēm gūt vieglos punktus. Enerģija it kā bija, bet netika realizēta. Varbūt izpaudās tālā ceļojuma dēļ negulētās trešdienas nakts sekas. Pēc lielā pārtraukuma spēli izlīdzinājām, otrajā puslaikā pat guvām virsroku. Šoreiz lielam priekam ar to nepietika, bet ceru, ka nākamo spēli sāksim uz tās nots, uz kādas pabeidzām šo maču.

Neesam tik trūcīgi, cik izskatījās pirmajā spēlē. Grupas turnīrā vēl priekšā divi mači, kuros centīsimies labot pieļautās kļūdas. Svarīgākās spēles vēl priekšā."

Piektdien plkst.20:30 pēc Latvijas laika mūsu komanda spēlēs ar Francijas U-20 izlasi, kas pirmajā mačā ar 51:35 pārspēja Turcijas vienību. Trīs labākās vienības turpinās cīņu par medaļām, ceturtā cīnīsies par vietas saglabāšanu Eiropas čempionāta A līgā.

0
Autors:DELFI

Komentāri (0)

Citas ziņas

27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties