Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara 0

Otrdiena, 01 aug 2023, 16:29 Versija drukāšanai

Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara
Kosmētiskie tetovējumi jau sen un stingri iekļāvušies mūsdienu sieviešu dzīvē. Galu galā, tas ir ne tikai ļoti ērti bet izskatās estētiski. Šajā rakstā esam apkopojuši ieteikumus, kurus vajadzētu ievērot pirms došanās pie Jūsu meistara.


Meistara izvēle

 

Vislabākā izvēle ir tāds meistars, kura darbu esat redzējusi savām acīm, un vēlams, apskatīties vairākus darbus. Ņemot vērā, ka šobrīd procedūra ir ļoti populāra, ir liela iespēja, ka kādai no Jūsu draudzenēm tika nesen veikts permanentais grims. Apskataties uz rezultātu un, ja patīk, tad droši uzziniet, pie kura meistara Jūsu draudzene ir bijusi.

 

Otrs veids, ja šādu draudzeņu nav, ir sociālie tīkli. Skaistumkopšanas industrijā vislielāko popularitāti ir ieguvis Instagram un Facebook. Izmantojiet meklētāju, lai atrastu meistarus un apskatiet fotogrāfijas. Pievērsiet uzmanību “Pirms” un “Pēc” fotogrāfijām kā arī palasiet atsauksmes komentāros vai meistara profilā.

 

Sagatavošanās pirms procedūras

 

Nedēļu pirms procedūras vajadzētu izvairīties no tiešiem saules stariem un solārija, kā arī no intensīvām sejas procedūrām kā piemēram epilācijas, sejas tīrīšana un pīlingi. Izvairāmies no lietām, kas var sakairināt procedūras zonu. Savukārt 24 stundas pirms procedūras nedrīkst lietot kafiju, enerģijas dzērienus, alkoholu un pretsāpju līdzekļus. Neko, kas šķidrina asinis, pretēji procedūra noritētu sāpīgāk un potenciāli varētu būt neliela asiņošana kā dēļ pigments var “skaloties ārā” un rezultāts nebūtu tik piesātināts.

 

Jūs esat atnākuši pie meistara

 

Reti kurš klients ir ieinteresēts redzēt sertifikātus un diplomu uzreiz pēc ienākšanas kabinetā. Dažreiz tas pat var izskatīties nepiemēroti. Īpaši, ja esat atnākusi pēc draudzenes rekomendācijas. To, vai prasīt sertifikātu un diplomu, ir jāizlemj Jums. Savukārt kautrēties jautāt jautājumus par darba procesu nevajadzētu.

 

Ja Jūs esat atnākusi taisīt acu permanento grimu, tad noteikti izrunājiet vēlamo formu, krāsu un citas jums interesējošās detaļas. Meistars jūs noteikti uzklausīs un ieteiks vislabāko risinājumu konkrētai situācijai.

 

Meistars jums parādīs visu krāsu paleti, ar kurām viņš strādā, un pastāstīs, kā krāsa izskatīsies reālajā dzīvē. Pirms procedūras uzsākšanas, meistars izveido kontūru ar kosmētisko zīmuli. Kontūru zīmē jebkurai procedūras zonai - acis, uzacis, lūpas.

 

Pēc tam, kad skice ir izveidota, jums rūpīgi jāapskata sevi spogulī no visiem leņķiem. Ja kaut kas nepatīk - izrunājiet to uzreiz.

 

Tiklīdz visi jautājumi ir izrunāti un skice akceptēta, sākas nākamais procedūras etaps.

 

Pēc procedūras

 

Procedūra parasti aizņem no 2 līdz 2.5 stundām. Procedūras vietā var parādīties apsārtums un neliels pietūkums, kas parasti pāriet pēc 2 līdz 3 stundām. Dažreiz tas var parādīties arī procedūras laikā.

 

Dzīšanas process parasti norit divu nedēļu laikā. Aptuveni divas nedēļas pēc procedūras āda būs pilnībā sadzijusi, bet pigments joprojām uzsūcas, tāpēc krāsa vēl var mainīties. Aptuveni pēc mēneša no procedūras ir jānāk uz korekciju, kur tiks izlaboti visi sīkumi, lai rezultāts izskatās nevainojami.

 

Rakstā tika iekļauta informācija no sekojošiem avotiem: melinda.lvlongmakeup.com.

Autors:preses relīze

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam
2. oktobrī, 10:15 Mēs turpinām trokšņot!
25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti