Jēkabpils tuvumā aiztur apvidus auto vadītāju par bēgšanu no policijas 0

Ceturtdiena, 01 mar 2018, 10:50 Versija drukāšanai

Jēkabpils tuvumā aiztur apvidus auto vadītāju par bēgšanu no policijas
Jēkabpils tuvumā policija aizturējusi apvidus auto vadītāju par bēgšanu no policijas,  informēja Valsts policija.


17.februāra vakarā ceļu policijas netrafaretā automašīna Jēkabpils apkaimē uz Daugavpils šosejas pamanīja pretimbraucošu "Audi Q7" markas automašīnu, kura pie atļautajiem 90 kilometriem stundā brauca ar ātrumu 123 kilometri stundā.

 

Ieslēdzot zilās bākugunis policisti apgriezās braukšanai pretējā virzienā un sāka sekošanu, taču pārkāpējs neapstājās, bet gan strauji uzņēma braukšanas ātrumu.

 

Pakaļdzīšanās laikā bēgošais "Audi Q7" vadītājs vairākkārt pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu, tādējādi apdraudot gan savu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību.

 

Pakaļdzīšanās laikā bēgošā automašīna nonāca arī stacionārā fotoradara uztveršanas zonā, proti, pie atļautajiem 70 kilometriem stundā tā traucās ar ātrumu 151 kilometriem stundā.

 

Pēcāk "Audi Q7" vadītājs turpināja bēgt un no šosejas nogriezās uz mazākas nozīmes ceļa, kur pazuda no policijas redzesloka. Uz šī ceļa atradās kāda cita automašīna, kuras vadītājs likumsargiem norādīja virzienu, kur bēglis aiztraucies.

 

Likumsargiem, nokļūstot pie Daugavas krasta, kādā privātīpašumā tika pamanīta meklētā automašīna. Pie meklētā transportlīdzekļa atradās kāda 1994.gadā dzimusi sieviete un 1987.gadā dzimis vīrietis.

 

Pāris mājas saimniekam esot vaicājis, vai tur atrodas viesu nams, taču īpašnieks abas personas palūdzis atstāt viņa privātīpašumu. Tajā pašā brīdī piebrauca arī policijas ekipāža. Pāris likumsargiem stāstīja, ka it kā dienas laikā šeit jau esot bijuši un nodomājuši vakarā vēlreiz piebraukt, jo domājuši, ka tur atrodas viesu nams.

 

Pēc policijai sniegtajiem paskaidrojumiem izriet, ka pie stūres it kā sēdējusi sieviete, taču gan privātīpašuma īpašnieks, gan policija neredzēja, kurš īsti vadīja spēkratu. Policija gan noskaidroja vīrietim jau iepriekš par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu ir atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

 

Šobrīd viennozīmīgi nav iespējams pierādīt, kurš atradās pie auto stūres, jo abas personas jau bija paspējušas izkāpt no transportlīdzekļa. Tāpat pāris noliedza, ka bēguši no policijas.

 

Par šo gadījumu ir sākta administratīvā lietvedība par ziņu nesniegšanu par transportlīdzekļa tiesisko lietotāju, un policija skaidro notikušā apstākļus. Jebkurā gadījumā transportlīdzekļa īpašnieks par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu saņems 540 eiro naudas sodu.

0
Autors:leta
Foto:pixabay

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti