Par akcijām un cenām – šis noteikti ir jāzina! 0

Otrdiena, 28 nov 2017, 12:00 Versija drukāšanai

Par akcijām un cenām – šis noteikti ir jāzina!
Taupi naudu, plānojot savus pirkumus gudri un pārdomāti. Tieši pašlaik interneta veikalā www.inserv.lv ir plašs atlaižu klāsts, kas ļauj iegādāties saimniecībā nepieciešamās preces par sevišķi izdevīgām cenām. Pat ar atlaidēm līdz 54 %!!!


Šī ir tava lielā izdevība iegādāties patiešām kvalitatīvu preci no populāru un pircēju iecienītu zīmolu klāsta par patiešām izdevīgām cenām. Pērc tagad, bet lieto pavasarī, vasarā vai nākamajā rudenī. Kādēļ gan ne?

 

Instrumenti auto riepu maiņai

 

Piemēram, riepu maiņai nepieciešamajiem instrumentiem www.inserv.lv interneta veikalā ir superapjomīgas atlaides. Pat, ja ziemas riepas savam autiņam jau esi paguvis nomainīt (un labi, ka tā, jo ziema un sniegs jau min uz papēžiem!). Skaidrs, ka pavisam drīz atkal būs pavasaris. Atkal būs laiks mainīt ziemas riepas pret vasaras… Tad nākamais rudens. Atkal riepu maiņa… Pārskati savu riepu instrumentu klāstu. Šis ir labākais brīdis tā papildināšanai, nomaiņai vai iegādei. Bahco ērti lietojamie domkrati pašlaik www.inserv.lv veikalā iegādājami ar 37 % atlaidi, Bahco pneimatiskās uzgriežņu atslēgas vai pneimatiskās triecienpistoles iegādājamas pat ar 30 % atlaidi, Bacho muciņu komplekts riteņu skrūvēm – ar atlaidēm līdz 50 %... Arī citiem riepu maiņai nepieciešamajiem instrumentiem inserv.lv interneta veikalā līst grandiozs atlaižu lietus. Riteņu atslēgas (krusta vai dinanometriskās), riepu montāžas laužņi, knaibles, automātiskās gaisa šļūtenes spoles… Tas viss kā arī citi kvalitatīvi elektroinstrumenti un vēl vairāk – www.inserv.lv.

 

Lapu pūtēji

 

Vēl tagad ar smagu nopūtu atceries, kā šogad grābi ar veco labo grābekli rudenī sabirušās lapas? Sākumā šķita, tik traki nemaz nebūs, bet laiku un spēku aizņēma vairāk, kā biji ieplānojis? Nežēlo naudu un iegādājies kvalitatīvu un ērti lietojamu gaisa lapu pūtēju! Vienreiz nopirkts, tas kalpos ilgi un par rudens smagajām lapām varēsi vairs nesatraukties. Stiga, PowerPlus, Bosch, Ryobi elektriskie lapu pūtēji ar atlaidēm līdz pat 28 %! Arī starp benzīna un akumulatora lapu pūtējiem www.inserv.lv interneta veikala plauktos gozējas populāru un pircēju iecienītu zīmolu preces ar ļoti dāsnām atlaidēm. Pat ļoti, ļoti dāsnām!!! Ieskaties www.inserv.lv!

 

Dārza instrumenti

 

Un ko tu saki par jaunu dārza instrumentu iegādi? Tieši tagad, kad gaidām parādāmies pirmo uz ilgāku palikšanu sniegu un Ziemassvētku brīnumus, www.inserv.lv sagādājis saviem pircējiem īstus, īstus brīnumus. Iespēju iegādāties profesionālu dārza darbiem nepieciešamo aparatūru un instrumentus par ļoti draudzīgām cenām. Tikai tagad Ryobi trimeri zāles pļaušanai var iegādāties tikai par 37 eiro! Pērkot Ryobi instrumentus divi vienā – trimeri un krūmgriezi – vari ieekonomēt līdz pat 27 %. Roybi motorzāģis, dzīvžogu šķēres, teleskopiskās dzīvžogu šķēres vai zaru zāģis, zaru smalcinātāji, malkas skaldītāji, zāles pļaujmašīnas… Katrai no tām šobrīd piešķirtas ļoti draudzīgas atlaides, lai ilgi kāroto instrumentu varētu nopirkt patiešām par izdevīgu cenu. Visticamāk lētāk nekur citur neatradīsi! Ienāc www.inserv.lv, izvēlies, pasūti un jau pēc dažām dienām saņem preci savās mājās.

 

Atceries! Veicot pirkumu www.inserv.lv virs 75 eiro, saņemsi bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā. Lai arī kur dzīvotu, bez maksas atgādāsim tavus pirkumus līdz pat tavām mājdurvīm!

 

Lai priecīgi pirkumi! Īstais laiks iegādāties savai saimniecībai nepieciešamo! Kādēļ maksāt vairāk, ja var iepirkties uz atlaidēm? Iegādāties akcijas preces ir ne tikai saprātīgi, gudri un pārdomāti, bet arī savam ģimenes budžetam ļoti, ļoti izdevīgi! Neatliec pirkumus uz rītdienu. Jau šodien ienāc www.inserv.lv un izvēlies starp daudzajām akcijas precēm!

Autors:Grani.lv
Foto:Press foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Vakar, 16:32 Sedas purvā aiztur četrus maluzvejniekus
Vakar, 16:30 Pērn ministriju izdevumi atlīdzībai auguši par 6%
Vakar, 09:40 Aicina daugaviešus uz Satikšanos Daugavpils novada Červonkā!
Vakar, 09:06 Nedēļas apskats: ziņo Valsts Policija un VUGD
Vakar, 08:56 Pārcelts ceļojošās izstādes “Mana Satversme” prezentācijas pasākums
17. oktobrī, 15:36 Pie skatītājiem Daugavpilī nonāk simtgades filma “Kurts Fridrihsons”
17. oktobrī, 15:13 Nedēļas nogales pasākumi Daugavpilī: 19-21 oktobrī
17. oktobrī, 09:35 Latvijas futbola tiesnešu segmenta modernizācijai piesaistīts starptautisks speciālists
17. oktobrī, 09:14 Karjeras nedēļa veiksmīgi noslēgusies
16. oktobrī, 16:22 Daugavpilī aizvadīts kārtējais sarunu cikls LAVKA
16. oktobrī, 16:18 Klajā nākusi grāmata “Paši... paši...”
16. oktobrī, 16:17 Jānis Lāčplesis par iespējamo "Eigima- Elksniņa" koalīcijas atdzimšanu (VIDEO)
16. oktobrī, 15:51 Darba piedāvājumi Daugavpilī (2018. gada 16. oktobrī)
16. oktobrī, 13:31 Pa Latgales muzeja logu: Baiba Rēdere (VIDEO)
16. oktobrī, 13:14 Aizsardzības ministrs apbalvos Daugavpils jaunsardzi, kura izglāba slīkstošu cilvēku

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņasFest

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti