Pirmais mēnesis ar fotoradariem: fiksē antirekordu 167 km/h 0

Ceturtdiena, 19 mar 2015, 16:15 Versija drukāšanai

Pirmais mēnesis ar fotoradariem: fiksē antirekordu 167 km/h
Nesen kā uzstādīto fotoradaru pirmajā darbības mēnesī fiksētais ātruma antirekords ir 167 kilometri stundā, žurnālistus informē Valsts policijas pārstāvis Normunds Krapsis.Antirekords fiksēts autoceļa Tīnūži-Koknese 20.kilometrā. Vadītājam par pārkāpumu piemērots 210 eiro naudas sods.


 Patlaban uz Latvijas ceļiem darbojas deviņi stacionārie fotoradari, kas mēneša laikā kopumā fiksējuši 1013 ātruma pārkāpumus, no kuriem 935 gadījumos tos izdarījuši vieglo automašīnu vadītāji. Krapsis norāda, ka tas mēnesī kopumā nav liels pārkāpumu skaits.

 

Visbiežāk ātrumu pārkāpuši BMW, "Audi" un "Volkswgen" markas automašīnu vadītāji. Savukārt visbiežāk pārkāpumi fiksēti otrdienu un trešdienu rītos no pulksten 9:00 līdz 11:00.

 

Krapsis norādīja, ka tikai vēl četros gadījumos fotoradari fiksējuši rupjus ātruma pārkāpumus, proti, automašīnas braukušas ar 140 kilometriem stundā. Pārsvarā šoferi ātrumu pārsnieguši ne vairāk par 20 kilometriem stundā, liecina Valsts policijas apkopotā statistika.

 

Līdz šim Valsts policija par stacionāro fotoradaru fiksētajiem pārkāpumiem saņēmusi vienu sūdzību. Ceļu satiksmes drošības direkcija par pārkāpumiem jau iekasējusi 111 eiro, taču Krapsis norādīja, ka tā ir jau samaksātā summa, bet autovadītāji nereti sodus maksā vēlāk, piemēram, tehniskās apskates laikā.

 

Jau ziņots, ka stacionārie fotoradari savu darbību sāka 12.februārī.

0
Autors:DELFI
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam
2. oktobrī, 10:15 Mēs turpinām trokšņot!
25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

 

-LRT+



-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti