Cīņā par 2015.gada „Superpuikas” titulu dosies arī daugavpilietis 0

Ceturtdiena, 19 mar 2015, 09:44 Versija drukāšanai

Cīņā par 2015.gada „Superpuikas” titulu dosies arī daugavpilietis
Otrdien, 24.martā, konkursa "Superpuika 2015" finālā startēs 10 puiši no Alūksnes, Preiļiem, Rīgas, Tukuma, Salas un Staļģenes. To vidū arī puika no Daugavpils 16. vidusskolas - Daniels Siļčonoks.Konkursa finālisti sacentīsies rādot galdniecības prasmes, pildot intelektuālus un radošus uzdevumus kā arī izejot fizisko pārbaudījumu trasi. 


Šogad konkursa fināls norisināsies vairākās vietās: Tehniskās jaunrades namā "Annas 2", TehnoAnnas pagrabos, bet finālspēle - trase notiks Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O (Ūdens iela 6), kur Superpuikas atbalstīs ne tikai savi līdzjutēji, bet arī šī gada pārsteigums - dziedātāja Mntha, RigaRollerDerby meitenes un perkusionistu grupa Miguel Andres Hernandez Giraldi vadībā.

 

Konkursa "Superpuika 2015" pirmās divas konkursa kārtas norisinājās 2014.gada nogalē, kurās piedalījās 117 puiši no visas Latvijas. Finālā par 2015. gada Superpuikas titulu sacentīsies divi puikas no Rīgas - Mārtiņš Mazurs un Aleksandrs Jermolajevs, divi puikas no Tukuma - Haralds Rauls Slišāns un Kristaps Glazeikins, Eduards Rāzna no Garkalnes novada, Deivids Struckis no Alūksnes, Daniels Siļčonoks no Daugavpils, Edijs Vaivods no Preiļiem, Markuss Krīgers no Jelgavas novada Staļģenes, Leonards Prudāns no Salas novada.

 

Konkursu organizē Tehniskās jaunrades nams "Annas 2". Tas ir daudzpusīgs konkurss 11 - 12 gadus veciem puišiem no visas Latvijas, kas notiek jau 24. reizi. Konkursa uzdevumi ir ļoti vispusīgi, dodot iespēju dalībniekiem pierādīt savas spējas un prasmes gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības radošajos un tehniska rakstura uzdevumos. Tieši tāpēc šīs ir Latvijas mērogā unikāls konkurss.

 

Tehniskās jaunrades nama "Annas 2" direktore Irēna Maskaļonoka uzsver: "Galvenais ir nezaudēt dūšu saskaroties ar grūtībām, bet domāt kā tās pārvarēt, mācīties no kļūdām un gūt prieku no dzīves. Superpuika tas ir tituls, kas uzliek pienākumus un nepietiek tikai būt talantīgam, radošam, stipram un prasmīgam, bet svarīga ir arī attieksme pret apkārtējiem, spēja būt labestīgam un izpalīdzīgam".

 

Konkursa fināls būs skatāms speciālā raidījumā Re:TV kanālā 2015. gada 4. aprīlī plkst. 19.30 – 20.30.

 

Konkursu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pateicamies arī konkursa atbalstītājiem: Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA), Skatuves serviss SIA "3S", skaņas un gaismas aprīkojums no Discomania, piekabes, stiprinājumi no SIA "Dominuss", SIA "Pasākumu aģentūra Komats", lielformāta druka "Grupa Lukss ", Riga Roller Derby, Sportakameras.lv, V.S.Imperia.

 

Konkursa dalībnieki cīnīsies par balvām no Bosch, playtables.lv, Dateks Grupa, skyamazons.lv, BZC "TehnoAnnas pagrabi" un pasākumu aģentūras "Komats".

Konkursa informatīvie atbalstītāji: Latvijas reģionu televīzija Re:TV, e-skola.lv, Chaula TV, calis.lv.

 

Superpuika internetā:

https://superpuika.wordpress.com/

Twitter: www.twitter.com/tjnannas2

Draugiem.lv: www.draugiem.lv/superpuika

Facebook: http://www.facebook.com/tjn.annas2

Youtube: https://www.youtube.com/user/Annasiela2

0
Autors:Daugavpils izglītības pārvalde

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti