Noslēdzies Skrudalienas pagasta jauniešu projekts 0

Trešdiena, 12 okt 2016, 14:31 Versija drukāšanai

Noslēdzies Skrudalienas pagasta jauniešu projekts
Skrudalienas pagasta jaunieši ar gandarījuma sajūtu un svētku noskaņu veiksmīgi realizēja Latvijas 100-gadei veltītu projektu. Ar Daugavpils novada domes atbalstu mūsu pagastā tagad ir iespēja iepazīt kokapstrādes mākslu. Jaunieši, saņēmuši finansiālu atbalstu Daugavpils novada domes izsludinātā atklātā konkursa “Uzlabosim savu ikdienu!” ietvaros, ierīkoja koka izstrādājumu meistardarbnīcu.


Projekta laikā, cītīgi strādājot, tapuši dažādi koka suvenīri, kurus pagasta iedzīvotāji jau ir novērtējuši Skrudalienas pagasta svētku Miķeļdienas gadatirgū. Bija iespēja ne tikai novērtēt, bet arī nobalsot par labāko un skaistāko suvenīru, kurš tiks izgatavots un pasniegts ievērojamiem pagasta iedzīvotājiem, pilngadību sasniegušiem jauniešiem un pagasta ciemiņiem Latvijas Republikas proklamēšanas svētkos.

 

Projekta ietvaros jaunieši ne tikai strādāja ar koku, bet arī pētīja informāciju par Latvijai nozīmīgām vietām Skrudalienas pagastā. Par atrasto informāciju pārliecinājušies dabā un apsekojuši klātienē vēsturiskās vietas, jaunieši izveidoja informatīvu materiālu, kurš lieti noderēs jaunākai paaudzei vēstures apgūšanā, savukārt citiem pagasta iedzīvotājiem kā papildus informācijas avots savu zināšanu pilnveidošanai. Sagatavotais materiāls ir pieejams šajā mājas lapā.

 

Jaunieši ir paveikuši ievērojamu un pagastam nozīmīgu darbu. Azarts un tieksme radīt vēl un vēl bija neizmērāmi. Ar smaidu uz lūpam viens pēc otra ir tapuši dažādi interesanti darbiņi, meklēta maz zināma informācija un fakti par savu dzimto vietu. Projektu jaunieši noslēdza ar lielu gandarījumu par to, ka saviem spēkiem sniedza zināmu ieguldījumu Latvijas 100-gadei veltītu svētku organizēšanā. Projektu jaunieši noslēdza ar prezentāciju, kas ir pieejama Skrudalienas pagasta mājas lapā.

 

Skrudalienas pagasta jaunieši izsaka pateicību Daugavpils novada domei par sniegto finansējumu, Skrudalienas pagasta pārvaldes jaunatnes lietu speciālistei Inārai Lapkovskai par atbalstu un Skrudalienas pagasta pārvaldei par sniegtajām telpām projekta īstenošanai.

0
Autors:daugavpilsnovads.lv
Foto:daugavpilsnovads.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti