Skrudalienas pagasta svētki 0

Otrdiena, 04 okt 2016, 10:43 Versija drukāšanai

Skrudalienas pagasta svētki
25. septembrī atkal skanēja Skrudalienas pagasta svētki. Svētki iesākās Silenes ciemata centrālajā laukumā, kur uzstādītajos galdos tirgotāji izvietoja vietējo lauksaimnieku produkciju - sieru, medu, augļus un dārzeņus. Amatnieki no Vaboles piedāvāja amatniecības izstrādājumus no koka, kā arī krūmu un ziedu stādus.


Pēc atklāšanas startēja konkursi un sporta sacīkstes, kuras organizēja pagasta jaunatne Ināras Lapkovskas vadībā. Svētku apmeklētāji varēja piedalīties radošajās darbnīcās un izgatavot skaistus rotājumus no āboliem, pīlādža ogām, meža rozes augļiem. Radošās nodarbības vadīja Oksana Andrule. Svētku pirmās daļas noslēgumā visi varēja pamieloties ar dārzeņu sautējumu, ko sarūpēja kafejnīca “Marianna”.

 

Rudens koncerts notika kultūras nama lielajā zālē. To vadīja Skrudalienas pagasta pārvaldes vadītāja Betija Ivanova un Daugavpils novada domes deputāts Valērijs Hrapāns. Skanēja dziesmas un koncerta apmeklētājus priecēja skaistas dejas. Koncertā piedalījās Naujenes kultūras centra folkloras kopa “Rūžeņa”, Demenes vokālais ansamblis “Aizturi elpu” un mūsu pastāvīgie ciemiņi - Daugavpils novada kultūras centra deju kolektīvs “Līksme”.

 

Jau tradicionāli tika godināti pagasta iedzīvotāji, kuri ar savu darbu attīsta Skrudalienas pagastu. Šogad programmā “Pagasta lepnums 2016” bija 5 nominācijas un 7 nominanti. Nominācijā “Lauksaimniecība” tika sveikts zemnieku saimniecības “Graši” īpašnieks Vitolds Hrapāns un jaunais uzņēmējs Olegs Griškjāns; nominācija ‘Jubilāri” - SIA AD “Biogāzes stacija” direktora Renāra Laksas personā un kafejnīcas “Marianna” īpašnieks Vladimirs Sergejevs; nominācija “Uzņēmējdarbība” – Anastasija Skorodihina, viesu mājas “Kalnu pūpoli” īpašniece, nominācijā “Sociālais darbs” - sociālā darbiniece Faina Sigņejeva; nominācijā “Kultūra” - pagasta iedzīvotāja Lūcija Geiko.

 

Ar apsveikuma vārdiem uzstājās Daugavpils novada domes priekšsēdētaja Janīna Jalinska. Esam pateicīgi visiem, kas palīdzēja sarīkot Skrudalienas pagasta svētkus. Pateicamies radošajiem kolektīviem un visiem, kas atrada laiku un atnāca uz svētkiem.

0
Autors:daugavpilsnovads.lv
Foto:daugavpilsnovads.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)
31. oktobrī, 18:59 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 5)
31. oktobrī, 09:00 Atver jaunu analīžu nodošanas punktu Ķīmiķu mikrorajonā
30. septembrī, 15:05 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 4)
15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. septembrī, 12:01 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 3)
2. augustā, 10:57 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 2)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti