Višķu jaunieši par aizvadīto gadu 0

Otrdiena, 05 jan 2016, 14:34 Versija drukāšanai

Višķu jaunieši par aizvadīto gadu
2015. gads Višķu pagasta gadā ir bijis ļoti aktīvs. Ir noorganizēti pasākumi, kuru laikā tika lietderīgi aizpildīts Višķu pagasta bērnu un jauniešu brīvais laiks. Realizēti divi projekti, kuru laikā tika izgatavots buklets, ar kura palīdzību Daugavpils novada viesi var labāk iepazīt Višķu pagastu, un nometne “Manas piecas maņas- bliežam spēcīgāk”. Šogad Višķu jaunieši piedalījās starptautiskā ERASMUS+ projektā “New opportunities for youth”, kas ļāva jauniešiem ielūkoties starptautiskajā jauniešu nodarbinātības un uzņēmējdarbības lauciņā.


Jaunieši aktīvi darbojās ne tikai iesaistoties aktivitātēs kā dalībnieki, bet arī kā organizatori. Šogad īpaši aktīvi bija mūsu pagasta brīvprātīgie. 47 pagasta jaunieši piedalījās brīvprātīgajā darbā, palīdzot organizēt gan mazus, gan pavisam lielus reģiona nozīmes pasākumus. Īpaši jāuzteic četri Višķu pagasta jaunieši, kuri jau ir saņēmuši valsts nozīmes pateicības rakstus par savu ieguldījumu brīvprātīgajā darbā. Šie jaunieši ir – Agate Jermaļonoka, Agnese Jermaļonoka, Sandis Proms, Jānis Soms! Šo jauniešu degsme un aktīvā rosība sabiedrības labā pulcina ap sevi arī pārējos jauniešu, iedvesmo un motivē.

 

Šis gads iezīmējās arī ar to, ka beidzot Višķu jaunieši ir pietuvojošies savam sapnim- jauniešu centram. Šobrīd Višķu pagasta jauniešu centrs ir ieguvis Višķu pagasta pārvaldes struktūrvienības statusu, kas ļauj pretendēt uz projektu finansējumiem. Višķu pagasta jauniešu centrs atradīsies izglītības programmu īstenošanas vietā Višķu tehnikuma ciemā, kultūras spārna daļā, kur atrodas aktu zāle un vairāki kabineti, kas nākotnē kalpos ne tikai jauniešu centra interesēs, bet arī būs kultūras un sabiedrība centrs visam Višķu pagastam. Šobrīd notiek intensīvs darbs pie finanšu piesaistes un drīz sāksies pirmie remontdarbi, lai jau pavasara vidū durvis vērtu ilgi gaidītais un lolotais Višķu pagasta jauniešu centrs.

 

Kopumā ir jāatzīst, ka ir vēl daudz uz ko tiekties, daudzi sapņi ir ar roku sasniedzami un satverami. Višķu jaunieši atkārtoti pierāda to, ka šos sapņus var satvert, tieši tāpēc arī Višķu jaunieši lauž stereotipu, ka Latgalē neesot jaunās paaudzes. Latgalē ir stipri, spēcīgi, motivēti jaunieši, kuri nākotnē paveiks brīnumu lietas. Šie jaunieši jau tagad spēj sekmēt sabiedrības labklājību ar savu palīdzību, kas tiek paveikts viņu brīvajā laikā. Paldies jums- jaunieši, lai jums labs un panākumiem bagāts jaunais 2016. gads!

0
Autors:daugavpilsnovads.lv
Foto:daugavpilsnovads.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”

 

-LRT+



-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti