Ziemassvētku pasākums senioriem 0

Trešdiena, 30 dec 2015, 09:02 Versija drukāšanai

Ziemassvētku pasākums senioriem
Daugavpils novada Kultūras centrā notika senioru Jaungada sarīkojums, kuru organizēja Daugavpils novada pensionāru apvienība sadarbībā ar Daugavpils novada domes Sociālo dienestu.


Līdzīgi kā citus gadus, seniori par paveikto gada laikā var justies gandarīti – veiksmīgi ieviesusies skaistā tradīcija katram Dzimtsarakstu nodaļā reģistrētam bērniņam dāvināt novada pensionāru adītās zeķītes, tāpat aktīvie seniori piedalījušies konferencēs, pensionāru pēcpusdienās, radošajās darbnīcās, apmeklējuši koncertus un devušies vairākās ekskursijās, apceļojot Latgali.

 

Daugavpils novada pensionāru apvienības vadītāja Lidija Skrinda norāda, ka Daugavpils novada dome, Sociālais dienests un pagastu pārvaldes, iespēju robežās, vienmēr atbalsta senioru iniciatīvas un palīdz ar transporta nodrošinājumu, sedzot lielākās izmaksas.

 

Sociāli aktīvais Kalupes pagasta seniors Henriks Kivlenieks uzsver, ka nākamā gada janvāris iezīmēsies ar barikāžu atceres 25 gadu jubileju. Barikādes un cīņa par brīvību bija viņu paaudzes liktenis un pienākums, ko vēlētos, lai novērtē arī šīsdienas jaunatne. “Viss ir mūsu pašu spēkos,” optimismu nezaudē Kivlenieka kungs. “Ko tavas rokas un galva būs sastrādājušas, tādā garā mēs arī dzīvosim. Vienīgi skumīgi, ka līdz ar brīvību, tik daudz cilvēku ir aizbraukuši. Esam pazaudējuši mūsu gaišākos prātus, skaistākās Latvijas meitenes un brašākos zēnus. Diemžēl, nenovērtējam mēs savu zemīti. Nav jāmeklē laime svešumā, bet jāmeklē tā savā valstī, novadā, pagastā.”

 

Pasākuma laikā izskanēja vairākkārtēji paldies gan novada domes, gan pagastu pārvalžu vadītājiem un sociālajiem darbiniekiem. Tāpat pateicības izskanēja Pensionāru apvienības valdei un tās priekšsēdētājai Lidijai Skrindai.

 

Seniorus sveica Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova, novada domes priekšsēdētājas vietnieks Arvīds Kucins un pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika.

 

Koncertu ieskandināja Ambeļu pagasta ansamblis “Romaška”, Naujenes pagasta teātra studija un Kalupes vīru ansamblis. Pēc koncerta jautras dejas turpinājās ballē ar Jāni Varslavānu.

 

0
Autors:daugavpilsnovads.lv
Foto:daugavpilsnovads.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija
16. februārī, 16:51 SKINPRO centrs - pārkāpj robežas, laipni lūdzam mūsu jaunajā filiālē!
2. februārī, 13:49 Pledi ne tikai mūs sasilda, bet arī rotā māju
1. februārī, 10:40 Labākās dāvanu idejas sievietēm - ideāli piemērotas jebkuriem svētkiem
30. janvārī, 21:41 Kā darbojas saules paneļi un vai tie ir piemēroti manam mājoklim?
27. janvārī, 18:43 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 8)
26. janvārī, 13:47 Kā trauksmes signālus par psihisko veselību atpazīt ikdienā
31. decembrī, 22:30 Vecgada Top Latgale raidījums Vienības laukumā
31. decembrī, 13:19 2022. gada apskats
30. decembrī, 19:33 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 7)
22. decembrī, 16:18 Kā nezaudēt naudu tirgojot kriptovalūtas
22. decembrī, 13:31 Kāpēc putekļu sūcēji var kļūt neciešami skaļi
13. decembrī, 11:32 “Maxima Latvija” kļūst par IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2023 pirmo oficiālo partneri Latvijā
28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)

 

-LRT+



-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti