Futbola dienas labākais pasākums notika Krāslavā 0

Otrdiena, 06 okt 2015, 15:14 Versija drukāšanai

Futbola dienas labākais pasākums notika Krāslavā
Futbola dienas labākā pasākuma autori ir meklējami Latgales dienvidaustrumos. Ja pērn galveno balvu saņēma Biķernieku pamatskolas pārstāvji, šoreiz par uzvarētājiem kļuvuši krāslavieši.


Futbola diena Krāslavā tika svinēta visas nedēļas garumā laikā no 7. līdz 13. septembrim. Tās lielais pasākums notika Varavīksnes vidusskolas stadionā, kur tika radīta jauna tradīcija – turnīrs "Krāslava Cup". Tajā piedalījās paši jaunākie futbolisti no Krāslavas, Daugavpils, Preiļiem un Rīgas, kā arī norisinājās bumbu parāde, uz kuru visi varēja atnest savu vismīļāko futbola bumbu, lepoties ar to, demonstrēt, ko prot ar to izdarīt, un nofotografēties Krāslavas bumbu kopbildē. Tāpat tika rīkotas īpašas draudzības spēles, uz kurām tika aicināti visi interesenti. Pasākumā notika mazo un lielo meiteņu, vectētiņu, tēvu, māmiņu turnīri, kā arī stafetes, konkursi un viktorīnas.

 

Krāslavas iedzīvotāji visas nedēļas garumā tika aicināti parādīt, kā viņi spēlē futbolu savos pagalmos. No safilmētā materiāla tika izveidota filma.

Pasākumu programmā FK Krāslava audzēkņi devās ciemos uz Krāslavas bērnu sociālās rehabilitācijas centru "Mūsmājas", lai parādītu, cik dzīve var būt interesanta, ja ir kāda ļoti liela aizraušanās. Futbolisti nodemonstrēja iegūtās medaļas un kausus, kā arī parādīja savas prasmes un iemaņas.

 

Futbola nedēļas pasākumus Krāslavā atbalstīja Krāslavas novada dome un FK "Krāslava".

 

Futbola dienas Krāslavā organizatori balvā tiks pie iespējas kopā ar aviokompāniju "Turkish Airlines" doties ceļojumā divām personām uz Turcijas lielāko pilsētu Stambulu. Balvu laureāti saņems otrdien, 13. oktobrī, "Turkish Airlines" birojā Rīgā.

 

 LFF, pateicībā par citiem sekmīgiem Futbola dienas pasākumiem, dāvina biļetes uz Latvijas un Kazahstānas nacionālo futbola izlašu spēli 13. oktobrī "Skonto" stadionā Rīgā arī Ogres SC, Futbola dienai "Lejasmežvidos",sākumskolai "Vinnijs", Biķernieku pamatskolai, Edgara Gaurača ģimenei un pasākuma "Lielvārde sporto" organizatoriem.

 

Jau vēstīts, ka laikā no 7. līdz 13. septembrim visā Latvijā tika atzīmēta ikgadējā Futbola diena, kura šoreiz vienkopus pulcēja 150 pasākumus dažādās Latvijas pilsētās un nostūros, kopīgiem spēkiem popularizējot veselīgu dzīvesveidu, bērnu un jauniešu iesaistīšanos sportā un futbola bagātīgo pieejamību. Futbola dienas simboliskais noslēguma pasākums bija meiteņu futbola festivāls "Live Your Goals", kurā teju 200 jaunajām futbolistēm, Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases spēlētājām un Futbola dienas zvaigznēm izdevās pielikt krāšņu punktu šīgada Futbola dienas aktivitāšu programmai.

 

Futbola dienas pasākumi Latvijā norisinājās sesto gadu pēc kārtas. Projekts tika realizēts sadarbībā ar Starptautisko Futbola federāciju asociāciju (FIFA) un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP).

 

Futbola diena jeb starptautiski dēvēta par "Grassroots Week" ir aktivitāšu kopums, kas ļauj ikvienam pozitīvā gaisotnē baudīt futbolu. LFF mērķis, organizējot Futbola dienu, ir parādīt, ka futbola spēlei pietiek ar futbola bumbu un vēlmi piedalīties. Tieši tāpēc Futbola dienas sauklis ir "Ielaid futbolu savā pagalmā!".

0
Autors:kraslava.lv
Foto:kraslava.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti