"Swedbank" paplašina finanšu pakalpojumu pieejamību Latvijas novados 0

Ceturtdiena, 09 jūl 2015, 08:00 Versija drukāšanai

"Swedbank" paplašina finanšu pakalpojumu pieejamību Latvijas novados
Ar bankomāta atklāšanu Rugājos šodien uzsākta finanšu pakalpojumu pieejamības paplašināšana Latvijā, kā to paredz Swedbank izstrādātā Latvijas reģionu attīstības programma. Iniciatīvas ietvaros 15 Latvijas novados, kuros šobrīd nav neviena bankomāta, tiks uzstādīti Swedbank naudas izmaksas aprāti.


Līdz gada beigām Swedbank bankomātus plānots uzstādīt arī Amatas, Baltinavas, Beverīnas, Burtnieku, Ciblas, Garkalnes, Krustpils, Pārgaujas, Riebiņu, Rundāles, Sējas, Vārkavas, Jēkabpils un Daugavpils novados. Tāpat Swedbank apņēmusies uzstādīt bankomātus arī tajos novados, kuros citas kredītiestādes nākotnē varētu izlemt no saviem bankomātiem atteikties.

 

Šī gada aprīlī Swedbank publiskoja tās izstrādāto Latvijas reģionu attīstības programmu un noslēdza sadarbības memorandu ar Latvijas Pašvaldību savienību par finanšu pakalpojumu pieejamības paplašināšanu Latvijas reģionos. Saskaņā ar parakstīto memorandu, papildus bankas fizikās pieejamības paplašināšanai, Swedbank atbalstīs ekonomiskās aktivitātes atjaunošanos Latvijas novados, piedāvājot kreditēšanas pakalpojumus, kas ir īpaši pielāgoti novadu uzņēmēju un iedzīvotāju prasībām. Tie sevī ietver gan mikrokredītus nelielu pamatlīdzekļu iegādei vai apgrozāmo līdzekļu papildināšanai uzņēmumiem, gan hipotekāros kredītus ar atvieglotiem nosacījumiem mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem, gan arī ēku energoefektivitātes finansēšanu.Tāpat 2015. gadā Swedbank apņemas atbalstīt vismaz 600 skolēnu mācību uzņēmumu izveidi, lai dotu iespēju skolas vecuma jauniešiem gūt pirmo pieredzi uzņēmējdarbībā.

 

Savukārt, sadarbības ietvaros Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) apņemas aicināt pašvaldības sadarboties finanšu pakalpojumu nodrošināšanā un iedzīvotāju apmācībā – ierādot telpas bankomātiem, organizējot seminārus uzņēmējiem un iedzīvotājiem, kā arī savos informācijas resursos izvietojot informāciju par bankomātu atrašanās vietām un bankas darbinieku vizīšu laikiem. Tāpat LPS apņemas sekmēt efektīvāku finanšu pakalpojumu izmantošanu gan pašvaldību, gan uzņēmēju un iedzīvotāju vidū, ieviešot karšu un attālinātu norēķinu iespējas pašvaldībās un izglītības iestādēs.

 

Šodien pieeja Swedbank pakalpojumiem ir kļuvusi plašāka, jo papildus bankomātu tīklam un bankas filiālēm, servisu klientiem nodrošina arī Konsultāciju centrs (24/7), pašapkalpošanās zonas, internetbanka un mobilā aplikācija. Ja ārpus bankas darba laika klientiem rodas kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, viņi tiek aicināti zvanīt uz Swedbank Konsultāciju centru pa tālruni 67444444, kas arī strādā 24 stundas diennaktī. Lai palielinātu savu apkalpošanas jaudu, šogad Swedbank ir palielinājusi Konsultācija centra kapacitāti gandrīz vai uz pusi un tagad tajā strādā 170 darbinieku.

0
Autors:BNS
Foto:tautasinfo.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti