Palīdzēsim bērniem Latgalē ceļā uz olimpiskajām medaļām! 0

Piektdiena, 29 maijā 2015, 09:00 Versija drukāšanai

Palīdzēsim bērniem Latgalē ceļā uz olimpiskajām medaļām!
Mūsu klubs „LTС Jitae”, sākot no 2000.gada attīsta un popularizē Latgalē vienu no visjaunākajiem un aizraujošākajiem olimpiskajiem sporta veidiem - taekvondo. Mūsu klubā trenējies gandrīz 300 sportisti vecumu grupā no 4 līdz 25 gadiem. Tāpat klubā nodarbojas bērni ar īpašām vajadzībām. Nodarbības notiek Daugavpils zālēs un Daugavpils novadā. Mūsu kluba sportisti vairāk nekā vienu reizi, piedaloties starptautiskajās sacensībās Latvijā un ārvalstīs, kļuva par čempioniem vai kāpa uz pjedestālu. Tagad daži puiši un meitenes gatavojas Eiropas čempionātam junioriem, kas notiks Latvijā šoruden.


Taekvondo ir dinamiskais un strauji attīstošais sporta veids. Tagad taekvondo sacensības jebkurā līmenī izmanto elektronisko sistēmu „Daedo TK-STRIKE PSS”. Elektroniskās sistēmas „Daedo TK-STRIKE PSS” iegāde palīdzēs mums popularizēt taekvondo, kā vienu no aizraujošākajiem olimpiskajiem sporta veidiem, piesaistot nodarboties ar taekvondo ar vien vairāk bērnus un jauniešus Daugavpilī un Daugavpils rajonā. Elektroniskā sistēma „Daedo TK-STRIKE PSS” ļaus paaugstināt sportisko gatavības līmeni, ka arī atļaus veikt dažādus pasākumus sportistu motivēšanai. Piemēram - parauga demonstrācijas, pieredzes apmaiņu starp Latvijas klubiem piedaloties starptautiskajos semināros un sacensībās un sacensību organizēšanu Latvijas līmenī. Mēs aicinām Jūs balsot par mūsu projektu. Ar Jūsu palīdzību, mēs varam izveidot Olimpiskā taekvondo bāzi Daugavpilī. Šie apstākļi palīdzēs trenēt talantīgus bērnus, kuri tuvākajā nākotnē varētu pārstāvēt Latviju dažādās starptautiskajās sacensībās, piemēram, Eiropas un pasaules čempionātos, un pat Olimpiskās spēles!

 

Lai saņemtu nepieciešamo finansējumu jāsavāc vismaz 7000 balsu un jāiekļūst starp labākajiem trīs projektiem. Balsošana ir bez maksas un notiks līdz 31. maijam. Nobalsot un palīdzēt bērniem nodarboties ar iecienīto sporta veidu jūs varat portālā labiedarbi.lv (balsojot bez maksas ar tālruņa palīdzību), kā arī portālos draugiem.lv un inbox.lv.

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)
31. oktobrī, 18:59 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 5)
31. oktobrī, 09:00 Atver jaunu analīžu nodošanas punktu Ķīmiķu mikrorajonā
30. septembrī, 15:05 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 4)
15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. septembrī, 12:01 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 3)
2. augustā, 10:57 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 2)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti