Vaboles vidusskola nosvinēja 100 gadu jubileju ar vērienu 0

Svētdiena, 24 nov 2019, 20:02 Versija drukāšanai


Vakar, 23. novembrī Vaboles pagasta Saieta namā notika svinīgs pasākums, kas veltīts Vaboles vidusskolas 100 jubilejai. Grāfa Teofila Plātera – Zīberga laikā uzceltā zirgu staļļa ēka, kas 1919. gadā tika izremontēta un pielāgota skolas vajadzībām un gadu gaitā izdzīvojusi vairākas renovācijas un remontus, svinīgi un mājīgi spēja uzņemt vairāk kā 300 viesu. Sveicēju un laba vēlētāju apaļājā jubilējā bija tik daudz, ka visi ar grūtībām ietilpa Vaboles pagasta Saieta nama zālē.


Oficiālajā daļā, kas noritēja Vaboles pagasta Saieta namā un pēc tam arī absolventu salidojumā, kas notika Vaboles vidusskolas telpās, piedalījās daudz Daugavpilī un ārpus Daugavpils pilsētas robežām ievērojamu cilvēku. Apsveikuma vārdus skolai veltīja Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins un Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektore Vanda Kezika un Daugavpils novada domes izpilddirektora vietnieks Aleksandrs Aizbalts. Svinību aktivitātēs iesaistījās Vaboles vidusskolas absolvents, šobrīd arī Daugavpils cietokšņa pārvaldnieks Jānis Ostrovskis un novada pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja Ināra Mukāne, kā arī Līksnas, Kalupes un protams, Vaboles pagasta pārvaldes vadītājas: Biruta Ozoliņa, Ināra Ūbele un Aina Pabērza.

 

Vaboles vidusskolas direktores Elitas Skrupskas kolēģi, kaimiņu skolu direktori, arī veltīja cieņpilnus un sirsnīgus sveicienus un laba vēlējumus gan skolai, gan visam skolas kolektīvam. Ieradās esošo kaimiņu skolu direktori: Kalupes pamatskola – Irēna Mukāne, Naujenes pamatskola – Pāvels Brovkins un Špoģu vidusskola – Ināra Ondzule. Un ir tapis zināms, ka Draudzīgā aicinājuma fonds, pēc 2018.-2019. m.g. rezultātiem, ir atzinis Vaboles vidusskolu par labāko vidusskolu lauku reģionos Latvijas valsts līmenī.

 

Svētku laikā tika arī prezentēta un dāvināta viesiem Vaboles viduskkolas esošā kolektīva izveidotā un izdotā grāmata “ Vaboles vidusskolai 100”. Grāmatas izdevējs ir Vaboles vidusskola un Skrindu dzimtas muzejs. Kā sponsori tiek nosaukti Daugavpils novada dome un Vaboles vidusskola.

 

Portāla Grani.lv kolektīvs pievienojas visiem izteiktajiem apsveikumiem un sirsnīgi vēl, lai pastāvošā reforma un “optimizācija” ietu secen Vaboles vidusskolai. Un lai nākošie un Vaboles vidusskolas absolventi varētu tikties Vaboles vidusskolas 200 jubilejā! 

 

Vaboles vidusskola nosvinēja 100 gadu jubileju ar vērienu

Autors:Grani.lv
Foto:press-foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti